Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Roamer Męskie na bransolecie

Zegarki Roamer męskie na bransolecie

Zegarki Roamer męskie to połączenie klasy, elegancji i luksusu w jednym. Stalowe koperty zawieszone na bransoletach z tego samego materiału tworzą niezwykłą całość. W ofercie znajdują się również nieco bardziej sportowe zegarki Roamer męskie na bransolecie. Ten rodzaj spodoba się panom, którzy wolą bardziej casualowe stylizacje. Szwajcarski producent wykorzystał dwa rodzaje bransolet – mesh oraz z ogniw. Każdy zegarek męski Roamer, niezależnie od tego, jaki ma rodzaj bransolety, przyciąga swoim wyglądem. 

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 102 produktów

Zegarki Roamer – męskie dodatki szwajcarskiej produkcji 

To, że wygląd czasomierzy szwajcarskiego pochodzenia jest wyjątkowy, nie podlega dyskusji. Jednak nie tylko to sprawia, że sięgamy po tę markę. Zegarki Roamer męskie na bransolecie mają kwarcowy lub automatyczny mechanizm. Pierwszy z nich działa przy pomocy impulsu elektrycznego z baterii, a drugi napędza się samoczynnie poprzez ruch ręki. Zegarek męski Roamer z automatycznym mechanizmem będzie idealny dla każdego, kto chce zapomnieć o wymienianiu baterii oraz nakręcaniu czasomierza. Szkło szafirowe ochrania okrągłe tarcze przed uszkodzeniami, a wyraźne wskazówki ułatwiają odczytywanie aktualnej godziny. 

Zegarek Roamer 220660 41 55 20 męski zegarek na srebrnej bransolecie z mechanizmem automatycznym i z datownikiem swiss made

Zegarek męski Roamer – stylowa propozycja na bransolecie 

Zegarek Roamer 210633 41 75 20 męski zegarek na srebrnej bransolecie z tarczą w kolorze zielonym

W ofercie znajdziemy dwa rodzaje bransolet, dzięki czemu każdy może wybrać idealny model dla siebie. Zegarki Roamer męskie z bransoletą stworzoną poprzez połączenie ogniw, to klasyczny i elegancki dodatek. Może być zakładany na co dzień, jak też na wyjątkowe wyjścia. Ogniwa tworzą wyjątkową bransoletę, która na dłoni prezentuje się olśniewająco. Wariant mesh staje się coraz bardziej popularny na rynku. Drobna plecionka jest wytrzymała, dlatego niesamowicie ciężko jest ją rozerwać. Takie zegarki Roamer męskie sprawdzą się u mężczyzn szukających naprawdę solidnego czasomierza. 

Zobacz wszystkie zegarki Roamer dostępne w naszej ofercie!