Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Roamer Męskie na pasku

45wyniki

Zegarek męski Roamer na pasku skórzanym

Mężczyźni coraz częściej wybierają odważne dodatki. Zegarki Roamer męskie łączą w sobie styl klasyczny z eleganckim. Dla panów szukających nieco mniej oficjalnych czasomierzy idealny będzie zegarek męski Roamer wykonany w stylu sportowym. Szwajcarski producent wykorzystał stalowe koperty, które w połączeniu z wyjątkowymi tarczami tworzą niezwykłą całość. Zegarki Roamer męskie na pasku ze skóry naturalnej są wygodne i wytrzymałe. Takie dodatki będą służyć przez wiele lat zachwycając wyglądem. 

FILTRY0

Zegarki Roeamer męskie – efektownie zdobione tarcze 

Czasomierze mają być przede wszystkim funkcjonalne. Ich głównym zadaniem jest pokazywanie aktualnej godziny. Zegarki Roamer męskie mają wyjątkowe tarcze, obok których nie da się przejść obojętnie. Wyrazisty gilosz spodoba się panom lubiących wyróżniające się dodatki. Zegarek męski Roamer z tarczą typu skeleton to jeden z ciekawszych modeli. Widoczny kwarcowy mechanizm sprawia, że całość wygląda bardzo efektownie, a właściciel może cały czas zachwycać się pięknem serca czasomierza. 

Zegarek Roamer 101663 49 45 05N męski zegarek na brązowym pasku swiss made

Zegarki Roamer męskie na pasku ze skóry naturalnej 

Zegarek Roamer 975819 40 55 09 zegarek męski na brązowym skórzanym pasku z chronografem, stoperem, datownikiem

Kupując czasomierz chcemy, aby był nie tylko funkcjonalny oraz pięknie się prezentował. Niezwykle ważna jest również wygoda. Zegarki Roamer męskie mają paski wykonane z naturalnej skóryMateriał dopasowuje się do kształtu nadgarstka, co gwarantuje komfort. Każdy zegarek męski Roamer ma zapięcie na sprzączkę. Jest to klasyk wśród czasomierzy, który gwarantuje bezpieczeństwo i niezawodne działanie przez wiele sezonów. 

Sprawdź całą kolekcję Roamer dostępną w naszej ofercie!