Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Roamer na bransolecie

Zegarki Roamer na bransolecie

Zegarki Roamer na bransolecie łączą w sobie nowoczesne wzornictwo z tradycyjnym szwajcarskim rzemiosłem. Kunsztownie wykonane modele cechują się dbałością o każdy detal i wysoką precyzją działania. To czasomierze dla osób stawiających na niezawodność oraz elegancki styl w każdych okolicznościach.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 172 produktów

Wybierz zegarek Roamer na bransolecie pasujący do Twojego stylu

Zegarki Roamer wyposażone są w bransolety klasyczne lub typu mesh. Stworzone zostały one z wytrzymałej stali szlachetnej albo biżuteryjnego spieku ceramicznego. W zależności od modelu posiadają zapięcie motylkowe lub G-link, zapewniające łatwe zakładanie i zdejmowanie bransolety z nadgarstka.
Zegarki Roamer na bransolecie
Zegarki Roamer na bransolecie
Całość została zawieszona na kopercie przy pomocy teleskopów. Tego typu rozwiązania techniczne sprawiają, że czasomierze bezpieczne trzymają się na nadgarstkach. Zakres maksymalnego obwodu bransolet w kolekcji damskiej wynosi od 17 cm do 21 cm, natomiast w męskiej od 19 cm do 21 cm.Zegarki Roamer na bransolecie klasycznej

Zegarki Roamer na bransolecie klasycznej zbudowane są z różnej wielkości ogniw, zebranych w kilku rzędowe segmenty. Tworzą one najrozmaitsze kompozycje, stając się biżuteryjnym dopełnieniem wyglądu czasomierza. W zależności od ułożenia poszczególnych ogniw egzemplarze nabierają mocnego lub bardziej subtelnego wyglądu. Niekiedy różnica w poszczególnych rozmiarach elementów zostaje zaakcentowana inną barwą.
Zegarki Roamer na bransolecie


Zegarki Roamer na bransolecie
Bransolety utrzymane są w kolorze srebrnym, złotym lub czarnym. Szeroki wybór modeli w portfolio szwajcarskiej marki sprawia, że każdy znajdzie tu model odpowiadający jego gustom. Zegarek Roamer na bransolecie klasycznej będzie stanowić uniwersalny i niezwykle elegancki dodatek niemal do każdego stroju. Klasyczna bransoleta bardzo dobrze wpisze się zarówno w strój biznesowy, jak i ten na co dzień.Zegarki Roamer na bransolecie mesh

Zegarki Roamer na bransoleciemesh dedykowane zostały osobom ceniącym sobie nienachalną elegancję i minimalistyczny szyk. Gęsta plecionka o siateczkowej strukturze idealnie łączy w sobie klasykę z nowoczesnym wzornictwem. Jej minimalistyczna forma łatwo dopasowuje się do każdego stroju, nadając mu ekskluzywnego charakteru. Bransoleta z łatwością schowa się pod mankietem koszuli lub spełni funkcję biżuterii. Pomimo swojego subtelnego charakteru, pozostaje wytrzymała na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Za sprawą swojej lekkości nie powoduje zmęczenia, nawet po całym dniu noszenia czasomierza na ręce.