Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Davosa Executive

Zegarki Davosa Gentleman na czarnym i granatowym pasku skórzanym

Zegarki Davosa Executive zostały stworzone z myślą o mężczyznach, dla których mniej znaczy więcej. Proste, duże indeksy oraz duża koperta to znaki rozpoznawcze zegarka Davosa Executive. Szwajcarski producent zadbał o to, by każdy szczegół zegarka Davosa kojarzył się z wysoką jakością wykonania. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 4 z 4 produktów

Zegarki Davosa Executive – elegancja i precyzja prosto ze Szwajcarii 

Część modeli Davosa Executive posiada pięknie polerowane indeksy, które dodatkowo zostały poddane obróbce termicznej - tzw. niebieszczeniu. Dzięki zastosowaniu temperatury rzędu 300 stopni Celsjusza, stal zaczyna się utleniać i zmienia swój kolor na ciemnoniebieski. Zegarek z takimi indeksami i wskazówkami wygląda zjawiskowo. Zegarki Davosa Executive to również eleganckie chronografy, za pomocą których można zmierzyć czas z dokładnością do 1/10 sekundy. Wszystkie zegarki Davosa są napędzane przez wysokiej klasy mechanizmy wyprodukowane w Szwajcarii. Szwajcarskie mechanizmy nie bez powodu nazywane są najlepszymi na świecie, dlatego kupując zegarek Davosa Executive można mieć pewność, że będzie on wskazywał dokładny czas przez wiele lat. 

Zegarek Davosa 162.493.95 VIREO CHRONOGRAPH męski na pasku w kolorze brązowym i białą tarczą

Czytelne tarcze zegarków Davosa Executive 

Zegarek Davosa CLASSIC 161.456.12

Zegarki Davosa Executive charakteryzują duże, czytelne tarcze z prostymi indeksami. Obie te wartości sprawiają, że odczyt godziny jest możliwy nawet ze sporej odległości. Znakomitymi parametrami odznacza się również koperta zegarka Davosa Executive. Jej niewielka grubość i smukłe uszy sprawiają, że zegarek idealnie schowa się pod mankietem koszuli, dlatego zegarek Davosa z kolekcji Executive idealnie spełni rolę zegarka garniturowego. Wszystkie zegarki Davosa chronione są przez szkło szafirowe wysokiej klasy. Szafir jest jednym z najtwardszych minerałów występujących w naturze, dlatego szkło szafirowe posiada znakomite parametry, a jego zarysowanie jest niezwykle trudne. Część modeli z serii Executive została wyposażona w dodatkową wskazówkę GMT – Greenwich Mean Time – dzięki której możemy określić dokładną godzinę dla wybranej strefy czasowej.


Sprawdź całą kolekcję zegarków Davosa