TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Davosa Executive


Nadgarstek z pięknym czasomierzem przyciąga uwagę innych osób. Mówi się, że dobrze dobrane dodatki to wizytówka każdej osoby. Zegarki Davosa Executive to niezwykle zjawiskowa biżuteria. Szwajcarski producent wykorzystał stal do stworzenia okrągłych kopert. Mężczyźni lubiący dodatki, które tworzą piękną całość zwrócą uwagę na zegarki Davosa na bransolecie z pełnych ogniw. Takie czasomierze są trwałe i kojarzą się z niezwykłą wytrzymałością. Ciekawe wyglądają również bransolety z niepełnych i małych ogniw. Modele te często są dwukolorowe.  

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Davosa Executive na pasku ze skóry naturalnej 

Pasek zegarka to część, która zapewnia wygodę. Skóra naturalna dopasowuje się do kształtu nadgarstka i pozwala na komfortowe noszenie czasomierza bez uczucia ciężkości czy odparzonych dłoni. Zegarki Davosa mają dokładnie szyte skórzane paski, więc nie ma obawy o szybkie porwanie lub przetarcie się materiału. Szwajcarski producent wykorzystał typowe dla tego rodzaju pasków zapięcie na sprzączkę. Kojarzy się ono z klasyką i podkreśla tradycyjny charakter czasomierzy. Zegarki Davosa Executive w większości mają czarne i brązowe paski. Takie czasomierze pasują na każdą okazję. 


Zegarki Davosa z wyraźnymi tarczami 

Tarcza każdego zegarka jest jednym z ważniejszych elementów. To przecież ona pokazuje nam czas. Dlatego tak ważne jest, aby była czytelna. Zegarki Davosa mają piękne okrągłe tarcze, w większości w kolorze białym lub czarnym. Klasyczne wskazówki pokazują na cyfry rzymskie, arabskie lub na proste indeksy odpowiadające danej godzinie. Ostatni z wymienionych rodzajów sprawia, że zegarek jest minimalistyczny, a jednocześnie niezwykle elegancki. Niezwykłe tarcze otoczone są złotymi lub srebrnymi kopertami, a szkło mineralne bądź szafirowe zapewnia ochronę przed zniszczeniem. 

Zobacz wszystkie zegarki Davosa dostępne w naszej ofercie.