TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Lorus Męskie na pasku

Zegarki męskie Lorus na pasku są znakomitym wyborem dla wymagających. Producent japońskich czasomierzy zadbał, aby każdy klient znalazł odpowiedni model wśród wielu niepowtarzalnych zegarków. Zegarki męskie na pasku Lorus to klasa i elegancja w jednym. Największa liczba modeli została zawieszona na pasku wykonanym ze skóry naturalnej. Znakomita większość zegarków Lorus pokazuje czas w sposób tradycyjny, przy użyciu mechanizmu wskazówkowego, co uwydatnia ich ponadczasowość. Zegarki męskie Lorus na pasku zostały wzbogacone o takie funkcje, jak datownik, chronograf, stoper, a niektóre modele mają również możliwość ustawienia alarmu.  

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Lorus – zegarek męski na pasku w stylu klasycznym 

Wśród wielu czasomierzy męskich Lorus warto zwrócić uwagę na model, który jest bestsellerem. Mowa tutaj o zegarku Lorus Classic Chronograph z okrągłą kopertą ze stali. Tarcza chroniona jest przez mineralne szkło o piątym stopniu trwałości w skali Mohsa. Skórzany pasek jest zapinany na sprzączkę, co czyni zegarek solidnym. Jest to najpopularniejszy rodzaj zapięcia, który swoich zwolenników przyciąga prostotą i tradycją. Lorus zegarek męski na pasku został zabezpieczony pod względem wodoszczelności na poziomie 50 m. Zegarki męskie na pasku Lorus – funkcjonalność zamknięta w klasycznym designie 

Dla wymagających mężczyzn zostały stworzone modele zegarków męskich na pasku Lorus  urozmaicone o wiele funkcji. Wbudowany chronograf pozwalający na dokładne pomiary czasu został dodany do zegarka Lorus Quartz Classic Chronograph. Dodatkowo czasomierz pokazuje aktualny dzień miesiąca oraz czas dobowy z uwzględnieniem godzin przed- i popołudniowych. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków męskich Lorus!