Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Lorus Męskie na pasku

Zegarki Lorus Męskie na pasku

Zegarki męskie Lorus na pasku są znakomitym wyborem dla wymagających. Producent japońskich czasomierzy zadbał, aby każdy klient znalazł odpowiedni model wśród wielu niepowtarzalnych zegarków. Zegarki męskie na pasku Lorus to klasa i elegancja w jednym. Największa liczba modeli została zawieszona na pasku wykonanym ze skóry naturalnej. Znakomita większość zegarków Lorus pokazuje czas w sposób tradycyjny, przy użyciu mechanizmu wskazówkowego, co uwydatnia ich ponadczasowość. Zegarki męskie Lorus na pasku zostały wzbogacone o takie funkcje, jak datownik, chronograf, stoper, a niektóre modele mają również możliwość ustawienia alarmu.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 64 produktów

Loruszegarek męski na pasku w stylu klasycznym

Wśród wielu czasomierzy męskich Lorus warto zwrócić uwagę na model, który jest bestsellerem. Mowa tutaj o zegarku Lorus Classic Chronograph z okrągłą kopertą ze stali. Tarcza chroniona jest przez mineralne szkło o piątym stopniu trwałości w skali Mohsa. Skórzany pasek jest zapinany na sprzączkę, co czyni zegarek solidnym. Jest to najpopularniejszy rodzaj zapięcia, który swoich zwolenników przyciąga prostotą i tradycją. Lorus zegarek męskina pasku został zabezpieczony pod względem wodoszczelności na poziomie 50 m.

Zegarek Lorus RF325BX9 Quartz ClassicZegarki męskie na pasku Lorus – funkcjonalność zamknięta w klasycznym designie

Zegarek Lorus RT367HX9 Quartz Classic Chronograph

Dla wymagających mężczyzn zostały stworzone modele zegarków męskich na pasku Lorus urozmaicone o wiele funkcji. Wbudowany chronograf pozwalający na dokładne pomiary czasu został dodany do zegarka Lorus Quartz Classic Chronograph. Dodatkowo czasomierz pokazuje aktualny dzień miesiąca oraz czas dobowy z uwzględnieniem godzin przed- i popołudniowych.

Sprawdź całą kolekcję zegarków męskich Lorus!