Lorus od początku swojej działalności cieszył się powodzeniem. Głównie dlatego, że ich czasomierze, są gustowne, eleganckie i na każdą kieszeń. Nie bez powodu hasło przewodnie marki to „Everything except expensive” czyli "wszystko tylko niedrogo". Dokładnie takie są zegarki z kolekcji Lorus Fashion. Stosunek jakości do ceny, wykonania, a przede wszystkim różnorodności wyboru jest tutaj naprawdę imponujący. To dzięki temu zegarki z tej kolekcji cieszą się tak wielką popularnością.Zegarki damskie kolekcji Fashion to modele przede wszystkim o bardzo biżuteryjnym charakterze. Możemy je podzielić na trzy kategorie. Pierwszą z nich, są funkcjonalne chronografy. Występują one w różnych wariantach, na pasku bądź bransolecie.

Zegarki te to połączenie praktyczności z oryginalnym designem. Opcja chronografu jest popularna w męskich modelach, natomiast coraz częściej stosuje się je w damskich modelach np. właśnie w Lorusie. Znajdziemy tutaj modele, w których opcja chronografu jest w subtelny sposób zaznaczona na tarczy zegarka, dzięki czemu nadal pozostaje on klasycznym i delikatnym. Jednak dla pań, które lubią konkretne i solidne wykonanie znajdą dla się modele osadzone na szerokich bransoletach, w odważnych kolorach takich jak niebieski czy brązowy. Te kobiece chronografy świetnie sprawdzą się miłośniczkom czasomierzy o nieco bardziej bogatym wyglądzie.  

Drugą kategorią w kolekcji Fashion, są zegarki posiadające tradycyjne oznaczenia godzinowe wyrażone w cyfrach arabskich lub rzymskich, indeksy słupkowe i dość tradycyjnie wyglądające tarcze. Są to zegarki damskie idealne dla fanek praktycznych czasomierzy na co dzień, które będą oryginalnie wyglądać i nieco wyróżniać się z tłumu. Ich kolorystyka obraca się wokół równie klasycznych odcieni takich jak złoto, srebro i różowe złoto. Tak jak w poprzedniej kategorii większość modeli posiada bransoletę, jednak znajdzie się też kilka zegarków na delikatnym pasku ze skóry naturalnej. Zegarki te, są kolejnymi stworzonymi do korzystania z nich na co dzień. Ich design pozwala na komponowanie ich z wszelkimi stylizacjami. Są one bardzo praktyczne i funkcjonalne. Ostatnią już kategorią w naszym zestawieniu, są zegarki damskie o nieco skandynawskimi minimalistycznym stylu. Są to zegarki o dosyć dużych kopertach, które tworzą doskonały kontrast z wąskimi paskami bądź bransoletami. Tarcze tych zegarków, są pozbawione elementów takich jak np. oznaczenia godzinowe, czy indeksy, w których miejsce umieszczono subtelne cyrkonie. W tych modelach zobaczymy kolory takie jak biel, różowe złoto, klasyczne złoto i srebro, ale także bardziej odważne kolory jak złoto z bordowym i złoto z niebieskim. Jest to bardzo zrównoważony schemat kolorystyczny, który nawiązuje do minimalizmu i stylistyki Dalekiego Wschodu. Jak widać kolekcja Lorus Fashion jest naprawdę ogromna, a wybór swojego wymarzonego modelu będzie nie lada wyzwaniem. Jednak po długich namysłach i wyborach będzie na nas czekał jeden z tych wyjątkowych modeli, dzięki któremu będziemy czuć się niesłychanie pięknie.