Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Lorus Męskie na bransolecie

98wyniki

Zegarki Lorus Męskie na bransolecie

Zegarki Lorus są znane na całym świecie od wielu lat. Mottem firmy jest tworzenie szerokiej ofert wysokiej jakości czasomierzy w przystępnych cenach. Przykładem takich produktów są zegarki męskie Lorus na bransolecie. Na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z marką posiadającą bogate doświadczenie w branży zegarmistrzowskiej. Czasomierze wykonane są niezwykle precyzyjnie w duchu nowoczesnego designu.

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarek męski na bransolecie Lorus - elegancja z nutką nowoczesności

W kolekcji dominuje kolor srebra. Zegarek męski Lorus na bransolecie przypadnie do gustu mężczyznom lubiącym bogato wyposażone tarcze. Większość modeli posiada dodatkowe funkcje takie, jak: datownik, tachometr czy chronograf. Mimo mnogości funkcji tarcze są czytelne i pozwalają bez problemu sprawdzić potrzebne informacje.

Zegarek Lorus RM330FX9 Quartz Classic Chronograph


Zegarek Lorus RH933LX9 Quartz Classic

Męskie zegarki Lorus zamocowane są na plecionych bransoletach, które dobrze układają się na nadgarstku. Kolor srebra przełamuje barwa tarczy, która w wielu przypadkach kontrastuje z bransoletą. Tarcze mogą być jasne (wpadające w biel połączoną z szarością) albo ciemne (szare, czarne lub granatowe). Na takim tle świetnie odbijają się srebrna wskazówki i cyfry. Zegarki męskie Lorus na bransolecie idealnie pasują do codziennych i oficjalnych stylizacji.

Zobacz wszystkie zegarki męskie Lorus dostępne w naszej ofercie!