Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Lorus na bransolecie

Zegarki Lorus na bransolecie

Zegarki Lorus na bransolecie przypadną do gustu osobom poszukującym modnego dodatku na każdą okazję. Dzięki dużemu wyborowi modeli natrafimy tutaj na zegarek w pełni odpowiadający naszemu gustowi i stylowi.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 60 z 243 produktów

Jaki rodzaj zegarki Lorus na bransolecie wybrać?

Zegarki Lorus zawieszone zostały na bransoletach klasycznych oraz typu mesh. Specjalnie dla kobiet stworzono także propozycję bransolet biżuteryjnych. Wszystkie z nich wykonane są z wytrzymałej stali szlachetnej, zapewniającej bezpieczne trzymanie się zegarka na nadgarstku. W bransoletach klasycznych mamy do czynienia z zapięciem motylkowym lub zatrzaskowym, natomiast w modelach typu mesh występuje zapięcie G-LINK. Bransolety biżuteryjne wyposażone zostały z kolei w zapięcie typu H. Modele męskie występują w szerokościach od 20 do 22 mm i maksymalnym obwodzie do 25 cm. Natomiast damskie wersje mają szerokość 10-18 mm z obwodem do 21 cm.
Zegarki Lorus na bransolecieZegarki Lorus na bransolecie klasycznej

Zegarki Lorus na bransolecie
Najpopularniejszym typem bransolet pozostają te klasyczne, zbudowane z pełnych stalowych ogniw. Mogą one występować w jednakowej lub różnej wielkości. W tym drugim przypadku bransoleta podzielona jest na kilka segmentów i tworzy różnego rodzaju kompozycje. Niekiedy poszczególne wielkości ogniw zaakcentowane są inną barwą, która nawiązuje do odcieni występujących na kopercie lub tarczy. Spotkamy tutaj najczęściej trzy kolory nanoszone metodą PVD: srebrne, żółte oraz różowe złoto. Ich uniwersalny charakter podkreśli klasyczny wygląd zegarków.Zegarki Lorus na bransolecie typu mesh

Bransoleta mesh występuje w minimalistycznych zegarkach Lorus. Gęsta plecionka tworzy spójną całość z prostymi tarczami, a jednocześnie nadaje im biżuteryjnego charakteru. Uniwersalne wzornictwo modeli sprawdzi się zarówno do codziennych, jak i bardziej formalnych stylizacji. Z powodzeniem mogą być one zakładane do koszuli, czy sukienki. Bransolety mesh będą dobrze prezentować się zwłaszcza u osób z nieco mniejszymi nadgarstkami. Dzięki specjalnej konstrukcji możemy samodzielnie i wygodnie dostosować ich obwód do naszego nadgarstka.
Zegarki Lorus na bransolecie