Świąteczne promocje 2022 do -70%

Zegarki Lorus na bransolecie

Zegarki Lorus na bransolecie

Zegarki Lorus na bransolecie przypadną do gustu osobom poszukującym modnego dodatku na każdą okazję. Dzięki dużemu wyborowi modeli natrafimy tutaj na zegarek w pełni odpowiadający naszemu gustowi i stylowi.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJFILTRY0

Jaki rodzaj zegarki Lorus na bransolecie wybrać?

Zegarki Lorus zawieszone zostały na bransoletach klasycznych oraz typu mesh. Specjalnie dla kobiet stworzono także propozycję bransolet biżuteryjnych. Wszystkie z nich wykonane są z wytrzymałej stali szlachetnej, zapewniającej bezpieczne trzymanie się zegarka na nadgarstku. W bransoletach klasycznych mamy do czynienia z zapięciem motylkowym lub zatrzaskowym, natomiast w modelach typu mesh występuje zapięcie G-LINK. Bransolety biżuteryjne wyposażone zostały z kolei w zapięcie typu H. Modele męskie występują w szerokościach od 20 do 22 mm i maksymalnym obwodzie do 25 cm. Natomiast damskie wersje mają szerokość 10-18 mm z obwodem do 21 cm.
Zegarki Lorus na bransolecieZegarki Lorus na bransolecie klasycznej

Zegarki Lorus na bransolecie
Najpopularniejszym typem bransolet pozostają te klasyczne, zbudowane z pełnych stalowych ogniw. Mogą one występować w jednakowej lub różnej wielkości. W tym drugim przypadku bransoleta podzielona jest na kilka segmentów i tworzy różnego rodzaju kompozycje. Niekiedy poszczególne wielkości ogniw zaakcentowane są inną barwą, która nawiązuje do odcieni występujących na kopercie lub tarczy. Spotkamy tutaj najczęściej trzy kolory nanoszone metodą PVD: srebrne, żółte oraz różowe złoto. Ich uniwersalny charakter podkreśli klasyczny wygląd zegarków.Zegarki Lorus na bransolecie typu mesh

Bransoleta mesh występuje w minimalistycznych zegarkach Lorus. Gęsta plecionka tworzy spójną całość z prostymi tarczami, a jednocześnie nadaje im biżuteryjnego charakteru. Uniwersalne wzornictwo modeli sprawdzi się zarówno do codziennych, jak i bardziej formalnych stylizacji. Z powodzeniem mogą być one zakładane do koszuli, czy sukienki. Bransolety mesh będą dobrze prezentować się zwłaszcza u osób z nieco mniejszymi nadgarstkami. Dzięki specjalnej konstrukcji możemy samodzielnie i wygodnie dostosować ich obwód do naszego nadgarstka.
Zegarki Lorus na bransolecie