Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Lorus na pasku

78wyniki

Zegarki Lorus na pasku

Zegarki Lorus na pasku są jednymi z najchętniej wybieranych czasomierzy na rynku. Swój sukces zawdzięczają korzystnemu stosunkowi jakości do ceny, a także szerokiemu wyborowi modeli. Możemy być pewni, że w ofercie brandu znajdziemy zegarek w pełni odpowiadający naszym wymaganiom.

czytaj więcej
FILTRY0

Rodzaje zegarków Lorus na pasku

Zegarki Lorus na pasku utrzymane zostały w klasycznym oraz sportowym wzornictwie. W portfolio marki spotkamy koperty zawieszone na pasku skórzanym, z tworzywa sztucznego lub materiałowym. Każdy z nich ma swoje własne właściwości, dlatego bez problemu znajdziemy tu model odpowiadający naszym wymaganiom. W warunkach treningu sprawdzą się egzemplarze z gumy lub silikonu. Jeżeli jednak poszukujemy czegoś eleganckiego lub casualowego, to warto postawić na skórzane paski.
Zegarki Lorus na pasku


Zegarki Lorus na pasku
Wszystkie z nich zapinane są na sprzączkę wykonaną ze stali szlachetnej, która gwarantuje wygodne zakładanie i zdejmowanie zegarka z nadgarstka. Mocowanie do koperty odbywa się tu przy pomocy klasycznych teleskopów. W modelach męskich mamy do czynienia z paskami od 20 do 28 mm szerokości oraz o obwodach maksymalnych od 18 do 22 cm. W przypadku czasomierzy damskich będzie to szerokość od 8 do 20 mm i obwód w granicy 16-19 cm. Paski dziecięce to głównie kolorowe modele silikonowe, występujące w szerokościach 14-16 mm i maksymalnym obwodzie do 18 cm.Zegarki Lorus na pasku skórzanym

Zegarki Lorus na pasku skórzanym łączą w sobie klasykę z casualowym stylem. W ten sposób mogą stanowić atrakcyjne dopełnienie każdego, codziennego stroju. Z powodzeniem będą nam towarzyszyć w pracy, jak również podczas towarzyskiego spotkania. W portfolio natrafimy na gładkie paski z przeszyciami w jednolitym lub kontrastującym kolorze. Ten drugi typ występuje najczęściej w egzemplarzach z nałożonymi na tarczę dodatkowymi oznaczeniami, które dodają zegarkom sportowego charakteru. Ich wygląd dobrze wpisuje się w miejską stylistykę, łączącą w sobie funkcjonalność z wygodą.
Zegarki Lorus na paskuZegarki Lorus na pasku z tworzywa sztucznego

Zegarki Lorus na pasku
Zegarki Lorus na pasku z tworzywa sztucznego będą idealnym wyborem dla osób prowadzących aktywny tryb życia. Wytrzymały, a zarazem przyjemny dla skóry materiał silikonowy sprawdzi się w zróżnicowanych warunkach zewnętrznych. Z powodzeniem możemy go nosić podczas ćwiczeń na siłowni, joggingu, czy jazdy na rowerze. Pasek z tworzywa sztucznego dzięki swojej wodoszczelności, okaże się także dobrym rozwiązaniem podczas wizyty na basenie. Pozostaje on łatwy w pielęgnacji — wystarczy go przemyć wodą lub przetrzeć mokrą ściereczką.Zegarki Lorus na pasku tekstylnym typu NATO

Zegarki Lorus na pasku tekstylnym stanowią ciekawą alternatywę wobec modeli skórzanych oraz tych z tworzywa sztucznego. Niezwykle wytrzymały nylonowy materiał używany jest najczęściej do czasomierzy outdoorowych, czy militarnych. Gwarantuje on bezpieczne trzymanie się zegarka na nadgarstku nawet w trudnych warunkach zewnętrznych  takich jak: wspinaczka, czy surwiwalowa wycieczka. Dzięki swojej wodoodporności może być używany w wodzie. Będzie on dobrym wyborem także podczas cieplejszych dni, nie powodując nieprzyjemnego ocierania się tworzywa o skórę.