TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.
<<   POWRÓT 14-06-2018

Ranking zegarków 2016 roku

Przedstawiamy najpopularniejsze zegarki 2016 roku.

Zegarki męskie

Wybór odpowiedniego zegarka to coraz większe wyzwanie ze względu na ciągle rosnącą ofertę, pojawianie się nowych kolekcji, a nawet marek. Dużym ułatwieniem może okazać się ranking zegarków. Prezentujemy niezawodne zegarki męskie, które cieszą się niezmiennie dużą popularnością. Zawdzięczają ją przede wszystkim wysokiej jakości wykonania i zaawansowanym funkcjom, co przy wyborze zegarka męskiego nie rzadko odgrywa znaczącą rolę. W rankingu znalazły się zegarki elektroniczne i zegarki analogowo-cyfrowe o specjalnym przeznaczeniu. Sprawdzają się one nawet w najtrudniejszych warunkach, ale często wybierane są jako dodatek do codziennego stroju.

 

Wśród męskich zegarków bezkonkurencyjna jest marka Casio, a wśród jej modeli bezapelacyjnie wygrywają zegarki G-SHOCK, w tym:
  1. Casio GA-100-1A1ER
  2. Casio GA-100-1A4ER
  3. Casio GA-100B-4AER      

Sportowy, męski zegarek G-Shock GA-100-1A1ER Big Bang cały w kolorze czarnym. Zegarek G-Shock posiada analogowo-cyfrowa tarczę na której są wskazówki w srebrnym kolorze.  Sportowy, męski zegarek G-Shock GA-100-1A4ER Red Giant na pasku oraz kopercie wykonanych z tworzywa sztucznego. Analogowo-cyfrowa tarcza jest w czarnym kolorze z czerwonymi akcentami.  Sportowy, męski zegarek G-Shock GA-100B-4AER Original na pasku z tworzywa sztucznego w czerwonym kolorze. Koperta zegarka jest również wykonana z tego tworzywa oraz w tym samym kolorze. Tarcza zegarka jest szara z wskazówkami w kolorach takich jak biały oraz czerwony.

Zegarki damskie

Najczęściej kupowane zegarki damskie to klasyczne modele na skórzanym pasku. Wybierane są ze względu na ponadczasowe wzornictwo, a co za tym idzie uniwersalność. Dzięki zastosowaniu tradycyjnej stylistyki są idealne na co dzień, ale doskonale sprawdzą się też jako dodatek do okazyjnego stroju. Po klasyczne zegarki Panie najchętniej sięgają do oferty marek Timex i Casio, wybierając nie tylko zegarki na pasku, ale i zegarki biżuteryjne na ozdobnych, delikatnych bransoletach w odcieniach złota i srebra. Hitem ostatnich lat są zegarki damskie utrzymane w męskim stylu.

Wśród damskich zegarków prym wiodą firmy Timex, Lorus i Casio.

  1. Timex T2N795
  2. Timex T2N791
  3. Lorus RP610BX9

Klasyczny, damski zegarek Timex T2N795 Originals Oversized na skórzanym brązowym pasku z koperta wykonaną ze stali w kolorze brązowym. Tarcza zegarka jest minimalistyczna w kolorze brązowym z brązowymi wskazówkami jak i indeksami.Elegancki, damski zegarek Lorus RP610BX9 Fashion na bransolecie z kopertą wykonanych ze stali w złotym kolorze. Analogowa tarcza zegarka jest złota z trzema subtarczami. Wskazówki jak i indeksy są w kolorze złotym.Modny, damski zegarek Timex T2N791 Originals białym pasku wykonanym ze skóry oraz okrągłą kopertą ze stali w srebrnym kolorze. Analogowa tarcza jest w białym kolorze z kolorowymi indeksami jak i wskazówkami.