Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Smartwatch dla dziewczynki - ranking popularnych modeli 2021

09-12-2021

Planujesz kupić smartwatch dla dziewczynki? Na rynku znajdziesz wiele propozycji o stylowym, dziewczęcym designie i nietuzinkowej funkcjonalności. Nowoczesne urządzenie może służyć do zdalnej opieki nad dzieckiem, motywować je do sportu lub po prostu dostarczać mnóstwo zabawy. Zobacz, jakie modele są modne w 2021 r. i wybierz smartwatch dla dzieci zgodny ze stylem, wiekiem i zainteresowaniami dziewczynki.

Wśród dzieci i rodziców szczególną popularnością cieszy się smartwatch dla dzieci Garett. Niewiele produktów na rynku łączy funkcje związane z bezpieczeństwem i zdrowiem dziecka, a przy tym dostarcza mu mnóstwo frajdy. Nie zaskakuje więc, że to właśnie on otrzymał Nagrodę Rodziców 2021 w najbardziej prestiżowym konkursie w Polsce. Nie jest jednak jedynym wyborem na rynku. Małym miłośniczkom technologii wiele frajdy dostarczy również smartwatch dla dziewczynek takich marek, jak Garmin czy Vector Smart. Nowoczesne urządzenie poprzez zabawę motywuje do sportu i obowiązków.


Smartwatch dla dziewczynki Garett Kids Spark

W kategorii smartwatch dla dziewczynki ranking otwiera bezkonkurencyjny Garett Kids Spark. Jego delikatna forma i dziewczęca różowo-czarna kolorystyka są na tyle uniwersalne, że powinny spodobać się dziewczynce w każdym wieku.


Smartwatch Garett dla dzieci, jako jeden z nielicznych produktów na rynku, jest wyposażony w slot na kartę SIM. Dzięki temu w pełni zastępuje smartfon, oferując jeszcze więcej możliwości. Nowoczesne połączenie systemów GPS i LBS umożliwia dokładną lokalizację dziecka w każdym miejscu. Najnowsze technologie 4G, LTE i WiFi zapewniają natomiast doskonałą jakość połączenia głosowego i video. Mając smartwatch dla dziewczynki z GPS na nadgarstku, mała użytkowniczka może wysłać mamie wiadomość głosową, zaalarmować rodziców przyciskiem SOS, zrobić sobie selfie z przyjaciółką i sprawdzić plan lekcji bez zaglądania do plecaka. Listę możliwości dopełniają gry edukacyjne oraz funkcje treningowe motywujące do codziennej aktywności.

Zegarek Garett Smartwatch Kids Spark 4G różowy 5903246286854

Smartwatch Garett dla dzieci Kids Star

Zegarek Garett Smartwatch Kids Star 4G RT 5903246286786

Podobną funkcjonalność w połączeniu z nowoczesną technologią 4G oferuje smartwatch dla dzieci Garett Kids Star. Urządzenie wyróżnia się wyrazistym designem stworzonym dla aktywnych miłośniczek sportowego, młodzieżowego stylu. Jego koperta ma masywniejszą budowę o wyraźnie zaznaczonych brzegach. A jej dynamiczny charakter dodatkowo podkreśla ciekawie żłobiony pasek z tworzywa sztucznego. Tak zaprojektowany zegarek dla dziewczynki z GPS oraz wysoką klasą odporności na pył i wodę przetrwa najbardziej szalone zabawy w śniegu, deszczu czy na plaży.


Smartwatch dla dzieci Garett Kids Life

Jeszcze więcej funkcji zamkniętych w delikatnej, różowej formie oferuje smartwatch Garett dla dzieci z serii Kids Life. Jego możliwości zostały poszerzone o pomiar ciśnienia, temperatury ciała i pulsu. Dzięki temusmartwatch dziewczęcy jeszcze skuteczniej pomaga kontrolować stan zdrowia dziecka. Jest znakomitym wyborem dla modnych dziewczynek w wieku szkolnym, które się usamodzielniają i potrzebują pomocy w organizacji dnia.

Zegarek Garett Smartwatch Kids Life 5903246289862

Smartwatch Vector Smart

Vector Smart gry na smartwatch dla dzieci

Drobniejszy i bardziej minimalistyczny w stylu jest smartwatch dla dziewczynki Vector Smart. Akcesorium oferuje szereg nowoczesnych funkcji nastawionych przede wszystkim na aktywność i zabawę. Dziewczynki szczególnie powinna ucieszyć dostępność ciekawych gier, które pomagają zabić czas na szkolnej przerwie, w sklepowej kolejce czy w czasie powrotu ze szkoły do domu.


To jednak nie wszystko, co modne urządzenie ma do zaoferowania. Smartwatch Vector Smart okazuje się również niezawodnym towarzyszem w trakcie ruchowych aktywności. Liczba pokonanych kroków, spalonych kalorii i dane z oprogramowania treningowego motywują do codziennego osiągania sportowych celów. Funkcje zdrowotne (termometr i pulsometr) nie pozwalają natomiast przeoczyć niepokojących symptomów chorobowych.

Smartwatch Vector Smart opcje treningowe


Zegarek smart dla dziewczynki można dodatkowo połączyć ze smartfonem, dzięki czemu dziecko nie pominie żadnego komunikatu z telefonu. Te i inne funkcje kryją się w modnej, kwadratowej kopercie zawieszonej na lekkim pasku z tworzywa sztucznego.


Smartwatch dziecięcy GarminVivofit jr. 3 Disney Princess

Smartwatch dziecięcy Garmin Vivofit jr. 3 Disney Princess

Z ciekawą propozycją dla dziewczynek przychodzi również Garmin - uznany na całym świecie producent zegarków sportowych. Jego smartwatch dla dzieci Vivofit jr. 3 nie tylko gwarantuje niezrównaną jakość, ale przede wszystkim dostarcza mnóstwo frajdy. Wystarczy założyć zegarek dla dziewczynki smartwatch na nadgarstek, a każdy dzień przyniesie wyzwania na miarę Disneyowskich bohaterów.


Przygody za aktywność, nagrody za osiągnięcia i ciekawostki motywujące do sportu zamieniają codzienne zajęcia w fascynujące doświadczenia. Trudno o skuteczniejszy sposób na zmotywowanie córeczki do wykonania ćwiczeń i obowiązków niż smartwatch dziecięcy Garmin. W towarzystwie ulubionych księżniczek fanka Disneya będzie odkrywać bajkowy świat, co obiecuje sam ozdobiony fantastycznymi wzorami design zegarka. Na jego pasku są wytłoczone motywy z bajek. Dodatkowo dziewczynka może wybrać, którą z dwunastu księżniczek będzie miał na ekranie jej smartwatch dla dzieci.Wybierając modny smartwatch dla dziewczynki z ZEGAREK.NET, inwestujesz w towarzysza zabaw, sportowych aktywności i innych codziennych zajęć. Zapoznaj się z naszą ofertą i spraw radość dziecku nowoczesnym gadżetem.