Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarek dla dzieci z GPS – bezpieczeństwo najmłodszych i spokój rodziców. Jak wybrać smartwatch z lokalizatorem dla dzieci?

26-01-2022

Funkcjonalny zegarek dla dzieci z GPS-em zachwyci nie tylko rodziców, ale również najmłodszych – szczególnie, jeśli będzie utrzymany w ich ulubionych kolorach. Zastanawiasz się, co możesz zyskać, kupując nowoczesny smartwatch z lokalizatorem dla dzieci? W artykule znajdziesz niezbędne informacje i polecane modele. Dlaczego warto kupić zegarek dla dziecka z GPS? 

Z pewnością zależy Ci na tym, by zapewnić dziecku bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Towarzyszenie mu na każdym kroku jest niemożliwe do wykonania, a do tego utrudnia mu rozwijanie samodzielności i budowanie zaufania do rodzica – tak istotnych na kolejnych etapach życia. Jak z tego wybrnąć? Dobrym wyjściem, które zadowoli obie strony, będzie zakup funkcjonalnego gadżetu, jakim jest zegarek z GPS dla dziecka. Dlaczego? 

Garett smartwatch dla dzieci

Noszenie zegarka nie jest dla malucha męczące. Ba, dzięki nowoczesnym funkcjom i modnemu designowi jest prawdziwą frajdą. A rodzic może przez cały czas widzieć położenie pociechy na telefonie. Obdarowanie dziecka smartwatchem z funkcją lokalizacji to strzał w dziesiątkę! Jakie funkcje smartwatcha z GPS dla dzieci  przydatne? 

Nie da się ukryć, że już sama funkcja sprawdzania położenia malucha jest istotną zaletą zegarka smartwatch dla dzieci z lokalizatorem. To jednak nie wszystko, na co stać takie urządzenia. Szukając najlepszego modelu, warto zwrócić uwagę na dodatkowe funkcje, takie jak: 

  • geoogrodzenie  Ty wyznaczasz w aplikacji obszar, po którym może poruszać się maluch, a smartwatch dziecięcy informuje Cię, gdy ta granica zostanie przekroczona. Dzięki natychmiastowemu powiadomieniu na telefon możesz zareagować od razu; 

  • sygnał SOS – wyposażony w taką funkcję smartwatch dla dziecka pozwala mu na dyskretne i szybkie wysłanie sygnału alarmowego, gdy poczuje się zagrożone lub znajdzie w niebezpiecznej sytuacji. Gdy tak się stanie, w Twoim telefonie rozlegnie się alarm, a na ekranie aplikacji zobaczysz aktualne położenie malucha; 

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Life 4G RTsmartwatch z gpd dla dzieci
  • śledzenie trasy przypomnij sobie, ile razy Twojej pociesze udało się zgubić plecak czy strój na WF w drodze ze szkoły do domu. Funkcja śledzenia trasy w zegarku dla dziecka z GPS-em umożliwi podążanie jego śladami, a tym samym zwiększa szansę na znalezienie zguby; 

  • czujnik ściągnięcia zegarka – jeśli dziecko z jakiegoś powodu ściągnie zegarek z nadgarstka, poinformuje Cię o tym alarm z aplikacji mobilnej.  Smartwatch z GPS dla dzieci – najlepsze propozycje dla dziewczynek i chłopców 

Decyzja o zakupie smartwatcha z GPS-em dla dziecka podjęta? Nie pozostaje nic innego, jak znaleźć odpowiedni model. Co polecamy rodzicom jako rodzice? Dobrym wyborem jest zegarek dziecięcy Garett. Zegarki smartwatch dla dzieci z GPS tej marki dysponują wszystkimi funkcjami, na których tak Ci zależy. A do tego cechują się uroczym wzornictwem, na widok którego serce najmłodszych zabije mocniej. Na które modele warto zwrócić szczególną uwagę? 

Jedną z ciekawszych propozycji jest bez wątpienia Garett Kids Sun 4G. Dzieci docenią w nim przede wszystkim kolorowy, dotykowy wyświetlacz i możliwość łatwej wymiany paska, gdy poprzedni się znudzi. 

Dorosłym przypadną do gustu innowacyjne funkcje, takie jak chociażby zdalny podsłuch i wykonywanie zdjęć. Dzięki nim możesz sprawować nad maluchem kontrolę bez obawy o to, że przeszkodzisz mu w zabawie czy nauce. 

Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Life 4G RT


Zegarek Garett Smartwatch Garett Kids Spark 4G

Podobnymi atutami odznacza się też smartwatch dziecięcy Garett Kids Spark 4G. Ten zegarek dotrzyma kroku nawet najbardziej aktywnemu maluchowi, gdyż niestraszne mu są woda czy pył, które często towarzyszą zabawie. 

Za sprawą klasy IP67 ten smartwatch dla dziecka jest całkowicie pyłoszczelny, a także wodoszczelny przy zanurzeniu w wodzie o głębokości do 1 metra przez 30 minut. Wytrzyma więc intensywne budowanie zamków w piaskownicy i beztroskie pluskanie w basenie, a także wakacyjny pobyt na plaży. 


Wszystkie zegarki dziecięce Garett są dostępne w wielu wariantach kolorystycznych, które przypadną do gustu dziewczynkom i chłopcom. Zobacz wszystkie zegarki smartwatch dla dzieci dostępne w naszym asortymencie. Na pewno znajdziesz tu coś, co spełni Twoje wymagania i skradnie serce malucha.