Bransolety do zegarków damskich to eleganckie propozycje uzupełnienia czasomierza o piękny i szykowny element. Dzięki użyciu wysokiej jakości materiałów jak stal szlachetna są one bardzo trwałe. Nowoczesne technologie pokrywania damskich bransolet do zegarków barwną i równie trwałą powłoką sprawiają, że oferta staje się niezwykle bogata. Paniom pozostawia się do wyboru nie tylko odcienie złota i srebra, ale też inne wysmakowane kolory jak głęboka czerń czy bordo. Bransolety dedykowane są do poszczególnych modeli zegarków. Ich szerokość powinna być odpowiednia dobrana, tak by możliwe było ich zamocowanie.  Nasi doradcy chętnie pomogą w doborze odpowiedniej bransolety do zegarka damskiego.  

Klasyczna bransoleta do zegarka damskiego 

Najbardziej popularne modele bransolet do damskich zegarków tworzone są z klasycznych, dużych ogniw w różnej konfiguracji. Otrzymują one uniwersalny odcień srebra, klasycznego żółtego złota, lub niezmiennie popularnego różowego złota. Dla urozmaicenia producenci barwią też ogniwa na dwie różne tonacje tworząc w ten sposób tak zwane modele bikolor. 

Bransoleta typu mesh

Specjalnie z myślą o Paniach stworzono też niezwykle subtelne bransolety typu mesh. Powstają one z trwałej, stalowej plecionki, która daje wizualny efekt kobiecej delikatności. Za takim rozwiązaniem stoi dodatkowy atut. Bransoleta mesh najczęściej wiąże się z użyciem przesuwnego zapięcia G-Link, które umożliwia samodzielne dostosowanie bransolety do nadgarstka.