Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Furla damskie

40wyniki

Zegarek damski Furla na czarnym pasku z kontrastującymi znacznikami na godzinie 3 i 9

Damskie zegarki Furla przyjmują zróżnicowane wzornictwo tarcz - począwszy od typowo klasycznego po bardziej biżuteryjne. Tworzone w oparciu o włoski styl zegarki Furla damskie, zachwycają swoim nietuzinkowym wyglądem, wzbudzając tym samym zainteresowanie kobiet z całego świata.

FILTRY0

Zegarki damskie Furla - rzemiosło i piękne wzornictwo

Aldo Furlanetto założył firmę Furla w swojej rodzinnej Bolonii w 1927 roku. Determinacja założyciela pomogły marce zbudować reputację na całym świecie, jako producenta produktów luksusowych. Mężczyzna był nie tylko wizjonerem, ale także człowiekiem rodzinnym i wkrótce jego dzieci Carlo, Paolo i Giovanna zaczęły pomagać mu w rozwijaniu firmy. Potomkowie Furlanetto prowadzą brand do dziś, a pod ich nadzorem włoska marka jeszcze bardziej rozszerzyła swoją działalność. Przez lata wyspecjalizowała się w tworzeniu biżuteryjnych akcesoriów dla kobiet, w tym również zegarków.

Zegarki damskie Furla na paskach w różnokolorowych odsłonach

Cechy charakterystyczne zegarków damskich Furla

Zegarki damskie Furla eleganckie z okrągłą kopertą

Furla zatrudnia wyszkolonych rzemieślników, wykorzystuje współczesne projekty i wybiera tylko najlepsze materiały. To oddanie luksusowi urzeczywistnia się w szeregu nowych, śmiałych zegarków damskich Furla. Modne czasomierze łączą bogactwo tradycyjnego włoskiego stylu z wrażliwością. Marka w przeciwieństwie do innych zegarmistrzów, projektuje tylko modele dla pań, które dostępne są w różnych stylach i barwach. Cechą każdego zegarka Furla dla pań są kontrastujące znaczniki godzinowe 3 i 9 na tarczy. W wybranych egzemplarzach pojawiają się także cyfrowe indeksy na godzinie 3 oraz 12. Dzięki wszystkim dostępnym opcjom na pewno znajdziesz zegarek, który pasuje do Twojego stylu i osobowości.


Bezkompromisowo kobiece i różnorodne zegarki Furla damskie

Produkty marki są zdecydowanie kobiece i jednocześnie praktyczne, tak jak oczekują tego użytkowniczki. Na przykład zegarki z kolekcji Furla Club mają wymienne ramki, dzięki czemu można je elastycznie dopasować do każdego stroju. Wykorzystana jest tutaj tylko najlepsza skóra cielęca w paskach, aby zapewnić trwały, a jednocześnie elegancki styl. Modele takie jak Furla Giada, z dużą tarczą i minimalistycznym wzornictwem oferują ponadczasową elegancję i styl. 

Zegarki Furla w trzech różnych wersjach, na bransolecie oraz na czarnym pasku z kontrastującymi znacznikami na godzinie 3 i 9


Zegarki damskie Furla z prostokątną kopertą

Kolekcja Furla Metropolis inspirowana jest natomiast popem. Mamy tu do czynienia z odważnymi tarczami o wielu kolorach. Zegarki Furla damskie są dostępne zarówno z miękkimi paskami z cielęcej skóry, jak również sportowymi stalowymi bransoletkami. Zupełnie wyjątkowymi są modele Furla Stacy. Niewielkiej szerokości koperta zegarka przymocowana jest do stalowej lub skórzanej bransolety. Dodatkowe ozdoby w postaci przyczepionych breloków, tworzą tu bardzo luźny zestaw w stylistyce boho. Będzie on stanowić modny dodatek do codziennego ubioru, zaznaczając nasz indywidualny styl i pozytywne usposobienie. 

Pani szukająca eleganckiego modelu o subtelnym charakterze, powinny przyjrzeć się zegarkom z kolekcji Furla Velvet. Zamknięta w stalowej obudowie tarcza, za sprawą nałożonych na nią cyrkonii imituje nocne niebo pełne gwiazd. W szczególny sposób będzie on pięknie się prezentować zwłaszcza wieczorem, odbijając od siebie sztuczne światło. 


Specyfikacja techniczna zegarków damskich Furla

Zegarki Furla damskie są stylowe i modne, a jednocześnie zbudowane bez kompromisów. Koperta każdego z nich zrobiona jest z wytrzymałej stali szlachetnej 316L, natomiast tarcza przykryta odpornym na stłuczenia szkłem mineralnym. Serce każdego modelu stanowi wysokiej jakości japoński mechanizm kwarcowy. Zapewnia on niezwykle dokładne pomiary czasu przy jednoczesnej wygodzie użytkowania.

 Zegarek damski Furla na pasku w kolorze różowym z wyróżnieniem znaczników na godzinie 3 i 9