Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Rosefield Damskie na bransolecie


Moda zmienia się z każdym przychodzącym sezonem. Co jakiś czas ustanawiane są nowe trendy na rynku. Zegarki Rosefield damskie wykonane zostały w taki sposób, aby wpisywać się w kanony stylizacji przez wiele lat i sezonów. Ich klasyczny styl w połączeniu z fashion jest ponadczasowy. Zegarki Rosefield damskie na bransolecie wykonanej ze stali pięknie pasują na każdy nadgarstek. Koperty są nie tylko okrągłe, ale również kwadratowe i prostokątne. Kobiety lubiące wyróżniające się dodatki powinny zwrócić uwagę na zegarek damski Rosefield z kopertą, która ma ścięte rogi.  

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 55 z 55 produktów

Zegarki Rosefield damskie na bransolecie z ogniw 

Połączenie ogniw o różnej wielkości i kolorach pozwala na stworzenie niesamowitej bransolety. Takie czasomierze cieszą się popularnością od wielu lat i z pewnością się to prędko nie zmieni. Sploty są solidne, a przy tym pięknie się minią odbijając światło. Zegarki Rosefield damskie na bransolecie mają zapięcie typu H, które stanowi piękną całość z resztą paska. W niektórych czasomierzach wykorzystano zapięcie motylkowe. Jest ono praktyczne i bezpieczne, a dodatkowo pozwala na szybkie zdejmowanie oraz zakładanie zegarka. 

Zegarek Rosefield MWG-M41 Mercer damski na złotej bransolecie

Zegarki Rosefield damskie i wyjątkowe bransolety Mesh 

 Zegarek Rosefield QMWSSR-Q024 Mini Boxy na bransolecie w kolorze różowego złota

Drobna plecionka wykorzystana w bransoletach czasomierzy Rosefield przypadnie do gustu wielbicielkom minimalistycznego designu. Zegarki Rosefield damskie na bransolecie Mesh wyglądają bardzo lekko i kobieco. Ten rodzaj pasków jest niezwykle odporny na uszkodzenia i zerwania. Modne czasomierze europejskiej marki mają zapięcie G-Link, dzięki czemu jest możliwość samodzielnej regulacji długości bransolety. Stalowe koperty w połączeniu z klasycznymi tarczami stanowią wyjątkową całość. Każdy zegarek damski Rosefield ma proste wskazówki, które pokazują na godzinę oznaczoną liniami. 

Zobacz wszystkie zegarki damskie Rosefield dostępne w naszej ofercie!