Zegarki Rosefield Tribeca

Kolekcja Rosefield Tribeca to jedna z reprezentatywnych serii dla tej marki. Połączenie klasyki z nowoczesnością daje tu wyraz w prostych tarczach i biżuteryjnych bransoletach. Te piękne zegarki będą stanowić idealny dodatek dla kobiet ceniących sobie ponadczasowy wygląd we wszystkich sytuacjach.

czytaj więcej

Kobieca elegancja w kolekcji Rosefield Tribeca

Kolekcja zegarków Rosefield Tribeca złożona jest z damskich klasycznych modeli. Proste linie, spójna kompozycja, staranne wykończenia wpływają na niezwykle elegancki wygląd amerykańskich modeli. Na czyste, białe tarcze naniesiono jedynie indeksy w formie kresek i cienkie wskazówki. Koperty z 33-milimetrową szerokością, będa dobrze prezentować się na delikatnych nadgarstkach. W zależności od modelu zawieszono je na klasycznych trzyrzędowych lub mediolańskich bransoletach. Dzięki tym wszystkim rozwiązaniom, zegarki Rosefield Tribeca idealnie wpiszą się we wszystkie sytuacje oraz okoliczności dnia codziennego. W zestawieniu z formalnymi strojami czasomierze podkreślą ich szykowny charakter, a przy luźniejszych stylizacjach nadadzą modnego wyglądu.Zegarki Rosefield Tribeca — specyfikacja techniczna

Minimalistyczne zegarki Rosefield Tribeca wykonane są z wytrzymałej stali szlachetnej, chroniącej mechanizm przed wstrząsami. Tarczę przykrywa odporne na uszkodzenia szkło mineralne, a wewnątrz obudowy znajduje się mechanizm kwarcowy. Uważany jest on za najdokładniejszy mechanizm na świecie, gwarantując jednocześnie wygodę codziennego użytkowania.