Zegarki Rosefield The Small Edit

Subtelne zegarki Rosefield zostały stworzone z myślą o kobietach ceniących finezyjną elegancję. Połączenie klasycznych wykończeń z nowoczesnymi elementami przekłada się na elegancki design. Każdy zegarek Rosefield napędzany jest mechanizmem kwarcowym. W efekcie cały system działa precyzyjnie i dokładnie. Holenderski producent wykorzystał smukłe wskazówki, które idealnie współgrają z delikatnymi indeksami. Czasomierze Rosefield Small Edit mają gładkie i jednokolorowe tarcze. Na cyferblacie widoczna jest jedynie godzina oraz nazwa marki. Modele Rosefield The Small Edit doskonale się prezentują ze względu na estetyczne połączenie stylu klasycznego z eleganckim.

czytaj więcej

Zegarki Rosefield – stylowe dodatki dla kobiet 

Holenderskie czasomierze Rosefield łączą w sobie nowojorski styl z klasycznymi elementami. Charakterystyczna przejrzysta tarcza zawiera w sobie delikatne indeksy oraz stylizowane logo marki. Zegarki Rosefield mają smukłe wskazówki, które precyzyjnie układają się na odpowiedniej godzinie. W kolekcji wykorzystano standardowe kolory do stworzenia gładkich cyferblatów – biel i czerń. Połączenie ich ze stalowymi bransoletami w odcieniach złota i srebra tworzy finezyjną biżuterię, która idealnie uzupełni kobiece stylizacje. Rosefield The Small Edit to modele, które w subtelny sposób podkreślają dobry gust właścicielki. 


Zegarek Rosefield Small Edit – finezyjny design w nowojorskim stylu 

Wykorzystanie analogowego wskaźnika czasu gwarantuje ponadczasowość. Proste wskazówki, okrągłe koperty oraz delikatne indeksy są symbolem klasycznych wykończeń, które doceniane są przez kobiety na całym świecie. Koperty mają wąski, lecz niezwykle elegancki rant. W efekcie zegarek Rosefield doskonale układa się na nadgarstku. Ogniwa, z których wykonano stalowe bransolety, tworzą niezawodną konstrukcję. Połączenie ich różnych wielkości oraz kolorów tworzy nietuzinkowy design, który oddaje styl pochodzący z Nowego Jorku i Amsterdamu. 

Zobacz wszystkie zegarki Rosefield dostępne w naszej ofercie!