TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Tommy Hilfiger Damskie na pasku

Zegarki Tommy Hilfiger damskie na pasku to ikona amerykańskiego stylu. Utrzymane w czerwieni, bieli i granacie modele od samego początku swojego istnienia, pokazują prawdziwe zamiłowanie do mody. W portfolio brandu każda kobieta znajdzie swój nowy czasomierz, który przyciągnie wzrok wszystkich dookoła.

czytaj więcej

Biżuteryjne zegarki Tommy Hilfiger damskie na pasku

Zegarki Tommy Hilfiger damskie na pasku bardzo ciekawie łączą modowy charakter czasomierzy z   ich klasycznymi kształtami. W ofercie znajdziemy proste tarcze z jedynie naniesionymi indeksami godzinowymi, a także modele z dodatkowymi subtarczami. Wielość zastosowanych na cyferblacie zdobień w postaci fakturowań, czy szlifów słonecznych sprawia, że zegarki cechują się wysoką biżuteryjnością. Staną się one modnymi dodatkami na co dzień, nadając każdej stylizacji atrakcyjnego wyglądu.Zegarki Tommy Hilfiger damskie na pasku - idealne na każdą okazję

Zegarki zawieszono na skórzanych lub wykonanych z tworzywa sztucznego paskach. W zależności od modelu pozostają one gładkie, fakturowane lub z nadrukowanymi na powierzchnię printami. Podkreślają klasyczny wygląd zegarków lub uwydatniają ich casualowy wygląd. Paski z kauczuku lub silikonu świetnie sprawdzą się wśród pań prowadzących aktywny styl życia. Wytrzymałe i odporne na wodę modele, możemy z powodzeniem zakładać podczas joggingu, albo w trakcie wycieczek. Ich sportowo-elegancki styl będzie świetne komponować się ze wszystkimi casualowymi stylizacjami.