Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Tommy Hilfiger Męskie na bransolecie

184wyniki

Zegarki Tommy Hilfiger Męskie na bransolecie

Zegarki Tommy Hilfiger są znane na całym świecie. Popularność zawdzięczają wysokiej jakości wykonania i oryginalnemu designowi. Czasomierze były dla projektanta nie tylko przedmiotami do określania godzin, ale nawiązaniem do korzeni. Nic dziwnego, że zegarek męski Tommy Hilfiger na bransolecie zachwyca swoim wyglądem. Na uwagę zasługuje przede wszystkim umiejętnie dobrana kolorystyka. Zegarek męski na bransolecie Tommy Hilfiger z pewnością przypadnie do gustu fanom najnowszych modowych trendów.

FILTRY0

Zegarek męski TommyHilfiger na bransolecie – intrygujący design i elegancja

Zegarek Tommy Hilfiger 1710415

W kolekcji zegarków Tommy Hilfiger na bransolecie dominują: czerń, szarość, brąz, złoto i srebro. Umiejętny dobór odcieni barw sprawia, że modele wyglądają nie tylko modnie ale i bardzo elegancko.

Nawet jednokolorowe zegarki Tommy Hilfiger posiadają detale w innych barwach, co harmonijnie przełamuje wzór. Okrągłe tarcze nie mają nadmiernych zdobień, w wielu modelach występuje jedynie datownik lub strefy czasowe.

Nieodłącznym elementem zegarków Tommy Hilfigerjest logo marki, które stało się jednocześnie ich ozdobą. Biało-czerwono-niebieski wzór na tarczy ożywia czasomierze, a wielkość logotypu jest niewielka, przez co nie dominuje w designie, a jedynie go podkreśla.

Japońskie mechanizmy zegarków umocowane są na plecionych bransoletach, które świetnie układają się na nadgarstku. W kolekcji dostępne są wersje z cienkim i grubym splotem. Zegarek męski Tommy Hilfiger przypadnie do gustu miłośnikom klasycznego, ale jednocześnie modnego wzornictwa.


Zegarek Tommy Hilfiger 1710383


Zobacz całą kolekcję zegarków Tommy Hilfiger dostępną w naszej ofercie!