TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Tommy Hilfiger na bransolecie

Zegarki Tommy Hilfiger na bransolecie to nowoczesne czasomierze dla osób, które w każdych okolicznościach chcą zachować dobry styl. Nowojorski szyk spotyka się z modnym wzornictwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu model podkreślający jego indywidualny styl.

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Jaki zegarek Tommy Hilfiger na bransolecie wybrać?

Zegarki Tommy Hilfiger na bransolecie wpisują w najnowsze trendy mody. W ofercie marki znajdziemy zarówno egzemplarze inspirowane klasycznymi czasomierzami naręcznymi, jak i sportową stylistyką. Ich kolorystyka została utrzymana w uniwersalnych barwach srebra, złota, czerni i granatu. Natrafimy tutaj na bransolety klasyczne zbudowane z dużych lub mieszanych ogniw, przyciągających wzrok swoim połyskiem. Inną, alternatywną wersją staną się modele TH na bransolecie mesh, zwane również mediolańskimi. W kolekcji damskiej występują ponadto biżuteryjne bransolety ceramiczne.

Wykonanie zegarków Tommy Hilfiger na bransolecie

Bransolety w zegarkach Tommy Hilfiger stworzono ze stali szlachetnej, charakteryzującej się dużą wytrzymałością przed różnego rodzaju zarysowaniami. Zapięcia motylkowe, typu H lub G-Link gwarantują nam bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku. W zależności od modelu, zamocowane są one do koperty za pomocą teleskopu lub śrubek. Obie opcje pozostają chętnie wykorzystywane w zegarmistrzostwie, a ich wybór podyktowany jest przede wszystkim wzorniczym projektem zegarka. Szerokość bransolet przy kopercie w kolekcji damskiej wynosi od 6 mm do 20 mm, a zakres maksymalnego obwodu od 17 do 19 cm. Natomiast w serii męskiej szerokość to 15-22 mm, natomiast obwód wynosi 19-21 cm.

Zegarki Tommy Hilfiger na bransolecie klasycznej

Zegarki Tommy Hilfiger na bransolecie klasycznej wybierane są najczęściej przez osoby ceniące sobie klasyczne wzornictwo w nowoczesnej odsłonie. Tego typu modele zostają wykonane z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości, a następnie zestawiane  w różnego rodzaju segmenty. Bransolety biżuteryjne z kolekcji damskiej wyróżniają się eleganckim wzornictwem, natomiast męskie egzemplarze prezentują mocny wygląd.

Zegarki Tommy Hilfiger na bransolecie mesh

Zegarki Tommy Hilfiger na bransolecie mesh to nowoczesne modele o biżuteryjnej, a zarazem prostej formie. Gęsta plecionka o siateczkowej strukturze inspirowana jest minimalistycznym wzornictwem. Dzięki temu wpisuje się ona w kanony ponadczasowego piękna, łącząc w sobie dobry wygląd z użytkowością. Bransolety mediolańskie sprawdzą się bowiem w niemal każdych okolicznościach. Będą one dobrze wyglądać zarówno w zestawieniach z casualowymi, jak i oficjalnymi strojami. Mężczyźni z powodzeniem mogą zakładać je do koszul, a kobiety do wieczorowych sukni. Zegarki Tommy Hilfiger na bransolecie mesh staną się także codziennym dodatkiem dopełniającym nasz wizerunek. Ich lekkość sprawia, że nawet po całym dniu noszenia czasomierza na nadgarstku nie będziemy odczuwać zmęczenia. Co równie ważne, specjalna konstrukcja umożliwia nam łatwe i szybkie regulowanie obwodu bransolety. Tak, abyśmy w każdej chwili mogli dostosować ją idealnie do naszego nadgarstka.