Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Tommy Hilfiger na pasku

197wyniki

Zegarek Tommy Hilfiger na pasku

Zegarki Tommy Hilfiger na pasku łączą w sobie klasyczny styl z nowoczesnym podejściem do wzornictwa. Wpisując się w najnowsze trendy mody, zachwycają swoimi rozwiązaniami technicznymi oraz dbałością o szczegóły. Zegarek Tommy Hilfiger na pasku stanie się doskonałym dodatkiem dla osób szukających niezawodnego i atrakcyjnego zegarka na co dzień.

FILTRY0

Zegarek Tommy Hilfiger na pasku – zróżnicowana stylistyka i materiały

Amerykańska marka Tommy Hilfiger, zgodnie ze swoimi założeniami, chce dotrzeć do osób prezentujących różny sposób życia i ubierania się. Dlatego też brand proponuje zegarki Tommy Hilfiger na pasku skórzanym, materiałowym oraz z tworzywa sztucznego. Każdy z nich posiada swoje charakterystyczne cechy oraz styl. Od nas tylko zależy, czy wolimy wybrać zegarek o tradycyjnym czy bardziej sportowym wyglądzie. Modele zapinane są na sprzączkę sygnowaną logo marki i zawieszone na kopertach przy użyciu klasycznych teleskopów. Dzięki temu rozwiązaniu mamy możliwość łatwej wymiany paska. W kolekcji damskiej jego maksymalny obwód wynosi od 15 cm do 20 cm, a szerokość zaczyna się od 7 mm. Z kolei w modelach męskich obwód oscyluje od 16 do 21 cm, natomiast szerokość 18-22 mm.
Damski zegarek Tommy Hilfiger na pasku

Zegarki Tommy Hilfiger na pasku skórzanym

Męskie zegarki Tommy Hilfiger na pasku skórzanym
Zegarki Tommy Hilfiger na pasku skórzanym są odpowiednie dla osób w różnym wieku. W ofercie znajdują się klasyczne, jak i bardziej modowe modele. Wśród nich znajdują się minimalistyczne, gładkie paski oraz te fakturowane, przypominające skórę aligatora. Te pierwsze przynależą przede wszystkim do zegarków biżuteryjnych. Fakturowane egzemplarze przypisano klasycznym lub sportowym modelom.

Zegarki Tommy Hilfiger na pasku z tworzywa sztucznego

Marka Tommy Hilfiger łączy funkcjonalność z najnowszymi trendami w modzie. Oferuje modele o klasycznym kroju i kolorze. Kwintesencją sportowej elegancji są paski silikonowe, nylonowe lub z żywicy syntetycznej. Każdy z nich cechuje się wysoką trwałością, dzięki czemu może być używany podczas sportowych treningów i ćwiczeń. Wodooodporny materiał z pewnością okaże się przydatny dla osób, które chciałby z zegarkiem na nadgarstku pływać lub nurkować. Co równie ważne, pozostaje on łatwy w pielęgnacji – pasek wystarczy przepłukać wodą lub przetrzeć mokrą ściereczką.
Atrakcyjne zegarki Tommy Hilfiger na paskuZegarki Tommy Hilfiger na pasku tekstylnym typu NATO

Stylowe zegarki Tommy Hilfiger na pasku
Zegarki Tommy Hilfiger na pasku Nato to dobry wybór dla osób aktywnych fizycznie oraz tych, które lubią łączyć casualową i sportową stylistykę. Mocny materiał sprawdzi się we wszystkich okolicznościach dnia codziennego, a także podczas ćwiczeń. Z pewnością stanowi ciekawą alternatywę dla pasków z tworzywa sztucznego. Zegarek Tommy Hilfiger na pasku tekstylnym typu NATO w żaden sposób nie krępuje ruchów i dobrze dostosowuje się do każdego nadgarstka. Szeroki wybór kolorystyczny modeli sprawia, że każdy znajdzie wśród propozycji marki Tommy Hilfiger zegarek na pasku odpowiadający gustom i preferencjom.