Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Puma damskie na pasku

11wyniki

Zegarki Puma damskie na pasku należą do jednych z najchętniej wybieranych czasomierzy w sportowym stylu. Wytrzymałe tworzywa, nowoczesne rozwiązania techniczne i modne wzornictwo sprawiają, że po zegarek damski Puma sięgają zawodnicy z całego świata. Zegarki równie dobrze sprawdzą się na treningu, jak i na co dzień. Będą idealnym dopełnieniem miejskich stylizacji.

FILTRY0

Specyfikacja techniczna zegarków Puma na pasku

Zegarki Puma przyciągają wzrok swoimi energetycznymi kolorami, zachęcającymi do podejmowania różnego rodzaju aktywności fizycznych. Pomocnymi podczas treningów na siłowni, jazdy na rowerze, czy wycieczek okażą się paski z tworzywa sztucznego. Zapinane na sprzączkę modele, gwarantują nam bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku. 
Specyfikacja techniczna zegarków Puma na pasku


Cyfrowy zegarek puma na pasku idealny dla niej
O komfort użytkowania dba również mocowanie paska do kopert za pomocą klasycznych teleskopów. W modelach męskich ich szerokość wynosi od 20 do 28 mm, a maksymalny obwód to 20, 21 cm. Modele damskie występują w szerokościach od 10 do 20 mm, natomiast standardowy rozmiar obwodu wynosi 18 cm. Zegarki Puma na pasku z tworzywa sztucznego

Zegarki Puma na pasku z tworzywa sztucznego zrobione są z gumy i silikonu. Zgodnie z filozofią marki utrzymane są w żywych kolorach. Niektóre z nich ozdobiono tłoczeniami, a  na powierzchni umieszczono logo marki. Zegarki Puma na pasku z tworzywa sztucznego cechują się wysoką wytrzymałością na warunki zewnętrzne, dzięki czemu sprawdzą się podczas różnego rodzaju treningów oraz wypraw. Dzięki swojej wodoodporności mogą być także używane w trakcie pływania lub nurkowania. Co równie ważne, tworzywo sztuczne pozostaje bardzo łatwe w pielęgnacji. W przypadku zabrudzenia paska wystarczy je umyć pod bieżącą wodą lub przetrzeć wilgotną ściereczką.
 Zegarki Puma na pasku z tworzywa sztucznego