Gwarancja dostawy przed Mikołajkami 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Puma Reset

Zegarek Puma P1016 damski zegarek na bezbarwnym pasku z kwarcowym mechanizmem

Zegarki Puma Reset zostały stworzone dla osób szukających dodatków na co dzień. Czasomierze wykonane w całości z tworzywa sztucznego idealnie sprawdzą się podczas ćwiczeń, jak i na co dzień. Są wygodne i dobrze układają się na nadgarstku. Zegarki Puma swoją popularność zyskują dzięki modnemu, a zarazem klasycznemu stylowi. Analogowe tarcze sprawiają, że są to dodatki odpowiednie dla osoby w każdym wieku. 

czytaj więcej
Kategoria:
SORTUJ FILTRY 0
1 - 23 z 23 produktów

Modny design czasomierzy Puma Reset 

Moda zmienia się bardzo szybko, dlatego sztuką jest wykonać zegarki tak, aby służyły przez wiele lat. Udało się to twórcom modeli Puma Reset. Proste i minimalistyczne tarcze są ponadczasowe. Ciekawie wygląda połączenie dwóch kolorów z łagodnym przejściem na jednym z modeli. Wyraźny znaczek marki sprawia, że zegarki Puma są rozpoznawalne i cenione. Do oznaczenia godzin wykorzystano proste indeksy lub wzory geometryczne. Paski współgrają z kopertami, tworząc niezwykłą całość. W ofercie Puma znajdują się takie kolory, jak: różowy, czarny, niebieski czy zielony. Dla osób szukających najbardziej uniwersalnego dodatku idealny będzie bezbarwny pasek. 

Zegarek Puma P1012 damski zegarek na pasku i kopertą w połączeniu dwoch kolorów - niebieskiego i różowego

Zegarki Puma Reset – efektowny wygląd i doskonałe wnętrze 

Zegarek Puma P5005 męski zegarek na srebrnej bransolecie z datownikiem

Nie tylko wygląd zegarka jest ważny. Wnętrze czasomierza pozwala na długoletnie działanie bez awarii. Kwarcowy mechanizm, który działa przy pomocy impulsu elektrycznego z baterii, to jeden z bardziej popularnych i niezawodnych typów. Pokazywanie godziny przy pomocy tradycyjnych wskazówek sprawia, że zegarki Puma są ponadczasowe. Różnej grubości paski pozwalają na wybór idealnego czasomierza dla siebie, a dodatkowo zapięcie na sprzączkę jest bezpieczne, przez co ma wiele zwolenników. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Puma dostępną w naszej ofercie!