Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Puma męskie na pasku

16wyniki

Zegarki Puma męskie na pasku

Mężczyźni, którzy szukają dodatku łączącego w sobie cechy sportowe, klasyczne i fashion z pewnością zwrócą uwagę na zegarki Puma męskie. Ich ciekawy design wpisuje się w zmieniającą się modę. Wykorzystanie pasków z tworzywa sztucznego gwarantuje komfortowe noszenie i trwałość przez wiele lat. Zegarki Puma męskie na pasku zapinane są klasyczną sprzączką, która ma wielu zwolenników. Jest bezpieczna, a założenie oraz zdjęcie czasomierza jest szybkie i bezproblemowe. Zegarki Puma to propozycja dla wielbicieli modnych dodatków w sportowym stylu. 

czytaj więcej

Zegarki Puma – amerykański, dynamiczny design  

Amerykańskie czasomierze Puma mają ciekawe tarcze. Jednym z popularniejszych modeli jest zegarek męski Puma, który łączy kolor pomarańczowy z zielonym. Całość wygląda niezwykle modnie, a przejście typu ombre przyciąga wzrok. Mężczyźni, którzy wolą cyfrowy wskaźnik czasu, mogą wybierać wśród wielu modeli zaprojektowanych przez markę. Zegarki Puma męskie z kwadratową kopertą doskonale układają się na nadgarstku, przez co nawet wielogodzinne noszenie nie powoduje dyskomfortu. Dla panów szukających uniwersalnych dodatków idealne będą jednokolorowe tarcze z wyraźnym logiem marki. 

Zegarek Puma P5019 zegarek sportowy na czerwonym pasku z kwadratową kopertą

Zegarki Puma – męskie propozycje wpisujące się w trendy fashion 

Zegarek Puma P5025

Materiał, z którego wykonano paski, to wysokiej jakości tworzywo sztuczne. Dzięki temu każdy zegarek męski Puma jest komfortowy. Posiada wodoszczelność na poziomie 30 m. Pozwala to na używanie go pod prysznicem czy podczas mycia auta. W ofercie można znaleźć paski w kolorze białym, czarnym, zielonym, czerwonym i niebieskim. Niektóre zegarki Puma męskie mają ciekawe zdobienia. Popularnym modelem jest zegarek męski Puma z dwustronnym paskiem. Dzięki temu możesz wybrać, który z kolorów aktualnie bardziej Ci odpowiada.  

Zobacz wszystkie zegarki Puma dostępne w naszej ofercie!