Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Festina Damskie na bransolecie

264wyniki

Zegarki Festina Damskie na bransolecie

Zegarki Festina damskie na bransolecie zostały stworzone dla kobiet, które cenią oryginalny wygląd czasomierzy. Wśród modeli dostępnych w portfolio producenta znajdują się zegarki o klasycznym wyglądzie często wzbogacone o zdobienia z kryształów Swarovskiego na tarczy i lunecie, które mienią się w zależności od kąta padania na nie światła.

FILTRY0

 Zegarki damskie Festina – elegancja i klasa w ponadczasowym wydaniu  

Za dokładne wskazanie czasu w damskich zegarkach Festina na bransolecie odpowiadają niezwykle precyzyjne mechanizmy kwarcowe i automatyczne japońskiej produkcji. Sprawdzone mechanizmy gwarantują dokładność i niską awaryjność, a w przypadku mechanizmów kwarcowych również niski pobór energii. Każdy zegarek damski Festina na bransolecie został stworzony z wysokiej jakości stali szlachetnej, która świetnie pasuje praktycznie do każdej stylizacji. Dodatkowo część modeli została pokryta warstwą złota i utrwalona za pomocą technologii PVD, która gwarantuje trwałość powstałej powierzchni. 

Zegarek Festina F20507-2 Boyfriend

Zegarek Festina – tradycyjne zegarmistrzostwo z hiszpańskim rodowodem 

Festina zegarek damski na bransolecie open heart

Damskie zegarki Festina na bransolecie to kilkadziesiąt modeli o zróżnicowanych kształtach, wielkości i kolorach, dlatego każda kobieta znajdzie dla siebie czasomierz odpowiadający jej sprecyzowanym preferencjom.  Zegarki Festina damskie na bransolecie to ponad 200 różnych modeli, których wspólnym mianownikiem jest wysoka jakość wykonania. Polerowane koperty, indeksy i wskazówki zostały zaprojektowane tak, by lśnić i robić wrażenie na każdym, kto spojrzy na zegarek. Często spotykanym elementem w automatycznych zegarkach damskich Festina na bransolecie jest ażurowana tarcza bądź otwór zwany open heart, przez który możemy obserwować pracę koła balansowego i wychwytu. Zegarki damskie Festina na bransolecie, bez względu na rozmiar i kolor, posiadają bardzo czytelne tarcze, dzięki którym w każdej chwili i w każdych warunkach, bez najmniejszych problemów odczytamy aktualne wskazanie czasu. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Festina dostępną w naszej ofercie!