Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki FESTINA Ceramic

9wyniki

Zegarki FESTINA Ceramic

Kobiety poszukujące efektownych dodatków z pewnością zwrócą uwagę na zegarki Festina Ceramic. Modele z kolekcji Festina Ceramic posiadają elementy pokryte niezwykle trwałą i odporną na zarysowania warstwą ceramiczną, która sprawia, że każdy zegarek Festina wygląda nietuzinkowo.  

FILTRY0

Festina Ceramic – elegancja w efektownym wydaniu 

Właściwości ceramiki nie ograniczają się jedynie do odporności na zarysowania. Jest to dość lekki materiał, co przekłada się na masę zegarka. Ceramika jest także dobrym izolatorem, dlatego bransolety i koperty pokryte warstwą ceramiczną są miłe i komfortowe w noszeniu oraz niwelują uczucie zimna, jakie pojawia się podczas zakładania zegarka. Zegarki Festina Ceramic zostały zaprojektowane w taki sposób, by ceramiczne środkowe ogniwa bransolety korespondowały z ceramiczną lunetą oraz tarczą w tym samym kolorze. Uzyskany efekt robi niesamowite wrażenie i sprawia, że zaprojektowane przez Festina zegarki przykuwają uwagę. Materiał użyty w Festina Ceramic gwarantuje, że wygląd zegarka nie straci nic ze swej atrakcyjności przez wiele lat. 

Zegarek Festina Ceramic F20499-1 zegarek damski na biało-srebrnej bransolecie z cyrkoniami na tarczy

Zegarek Festina – doskonały wybór na każdy dzień 

Zegarek Festina Ceramic F20473-1 zegarek na białym pasku z cyrkoniami na tarczy

Zegarki Festina Ceramic zostały wyposażone w japońskie mechanizmy kwarcowe, które charakteryzuje niska awaryjność, precyzja chodu i niski pobór energii. Dzięki zastosowaniu mechanizmu kwarcowego, grubość koperty w zegarkach Festina Ceramic wynosi zaledwie 8-9 milimetrów. Taka wartość sprawia, że zegarek będzie idealnym dodatkiem do stroju wieczorowego. Część modeli została dodatkowo wzbogacona o pięknie szlifowane cyrkonie, znajdujące się w miejscach indeksów godzinowych, nadające tarczy blasku i oryginalnego wyglądu. Widowiskową tarczę zegarka Festina Ceramic chroni odporne na zarysowania szkło mineralne. Oryginalny wygląd, precyzja i doskonała jakość sprawiają, że zegarek Festina Ceramic jest idealnym wyborem dla kobiet lubiących połączenie elegancji z nowatorskimi rozwiązaniami, dającymi niezwykły komfort. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Festina dostępną w naszej ofercie!