Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki FESTINA Multifunction

8wyniki

Zegarki FESTINA Multifunction

Kolekcja Festina Multifunction to wszechstronna oferta klasycznych czasomierzy ze sporą dawką nowoczesnego designu. Dzięki wszechstronnej stylistyce z łatwością dobierzesz model odpowiadający Twoim potrzebom - zawsze z tym samym zestawem dodatkowych funkcji.

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarek z wyjątkową tarczą

Zegarek z wyjątkową tarczą w sportowym stylu
Zegarki Festina Multifunction zgodnie z nazwą kolekcji, oferują poszerzoną funkcjonalność, która przedkłada się na ich nietypowy i inspirujący wygląd. Niezależnie od wybranego modelu, zawsze mamy do czynienia z rozbudowanym cyferblatem, który niezbędny jest do umieszczenia datownika oraz 24 godzinnej tarczy. Tym co odróżnia jednak poszczególne zegarki Festina Multifunction, jest stopień rozbudowania tych możliwości. W niektórych modelach spotkać możemy np. datownik podający nie tylko numer dnia, ale również jego nazwę, a także nazwę miesiąca. Z drugiej strony odnaleźć możemy czasomierze, które bardziej niż na datowniku, skoncentrowane są na komplikacji 24 godzinnej tarczy. Zaskakujące jest na jak wiele sposobów udało się zaaranżować kombinację dwóch dodatkowych funkcji, co świadczy o umiejętnościach projektantów marki Festina. Do wyboru mamy bardzo rozmyślne kompozycje z aż dwiema 24 godzinnymi subtarczami – jedna w formie podwójnej tarczy, druga w formie stylizowanego licznika. Nie zapomniano też o zwolennikach standardowej stylistyki, dlatego zegarki Festina Multifunction występują w tradycyjnym zestawieniu trzech symetrycznie ułożonych subtarcz.Nietypowy zegarek na każdą okazję

Kolekcja Festina Multifunction jest niezwykle kompletna, umożliwiając dopasowanie niepowtarzalnego zegarka do każdej sytuacji. Efekt ten udało się uzyskać dzięki przemyślanym projektom cyferblatów, zamkniętych w klasycznych i dobrze znanych konstrukcjach. Zegarki Festina Multifunction oferują odpowiednie zestawienie niezależnie od tego czy poszukujesz czegoś do garnituru, czy też szukasz zegarka do noszenia na co dzień. Na specjalne okazje najlepiej sprawdzą się modele z tłoczonym paskiem z naturalnej skóry, które w serii Multifunction ochoczo korzystają z tłoczonych tarcz i uniwersalnej bieli. Jeśli preferujesz pasek użytkowany na co dzień, wybierz modele z gładkimi, przeszytymi paskami. Tego typu czasomierze świetnie sprawdzą się przy zwykłej koszulce, a w razie potrzeby z łatwością dopasujesz je do marynarki.
Nietypowy zegarek na każdą okazję dla każdego mężczyzny


Nietypowy zegarek Festina Multifunction na srebrnej bransolecie
Codzienne użytkowanie to jednak przede wszystkim zegarki męskie na bransolecie. Wykonane ze stali szlachetnej konstrukcje prezentują się bardzo elegancko i dobrze podkreślają męski charakter. W kolekcji Festina Multifunction zdominowane zostały przez metaliczne srebro, dzięki czemu dopasować je można do praktycznie każdego niezobowiązującego stroju. Do wyboru mamy zarówno stonowane projekty, jak i nieco bardziej masywne, sportowe zegarki na bransolecie. Warto zaznaczyć, że wszystkie modele w tej serii zachowują wodoszczelność przynajmniej na poziomie 50m, chroniąc przed zalaniem pracujące we wnętrzu kwarcowe mechanizmy.