Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Festina na bransolecie

Zegarki Festina na bransolecie

Zegarki Festina na bransolecie to eksplozja wzorów podążająca za najnowszymi modowymi trendami. Duży wybór zróżnicowanych egzemplarzy damskich i męskich daje możliwość znalezienia modelu w pełni odzwierciedlającego nasz gust oraz sposób życia. Biżuteryjne egzemplarze staną się nieodłącznym elementem codziennego wizerunku.

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Nowoczesne zegarki Festina na bransolecie

Zegarki Festina stworzone zostały z myślą o osobach posiadających zróżnicowane gusta i potrzeby. Z tego powodu zawieszono je na klasycznych bransoletach lub typu mesh. Egzemplarze zbudowane są ze stali szlachetnej, tytanu, a także spieku ceramicznego. W zależności od modelu wyposażono je w zapięcia G-Link, motylkowe, albo typu H.
Zegarki Festina na bransolecie


Zegarki Festina na bransolecie
W ofercie znajdują się także rozciągliwe egzemplarze na gumce. Bransolety dzięki teleskopowym mocowaniom do koperty, zapewniają bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku. W kolekcji damskiej ich szerokość wynosi od 10 mm, a ich maksymalny obwód oscyluje w granicy 18 - 20 cm. W przypadku męskiej serii mówimy tutaj o szerokości 16-23 mm i obwodzie 19 - 22 cm.Zegarki Festina na bransolecie klasycznej

Bransolety klasyczne zbudowane są z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości, tworzących kilku rzędowe segmenty. Niekiedy mniejsze elementy zajmują centralną część kompozycji i są otoczone przez większe ogniwa - lub na odwrót. W zależności od ich ułożenia, całość nabiera bardziej masywnego lub subtelnego charakteru.
Zegarki Festina na bransolecie


Zegarki Festina na bransolecie
Tym samym bransoleta z powodzeniem może być użytkowana przez mężczyzn oraz kobiety. Idealnie sprawdzi się ona w codziennych okolicznościach, dopełniając swoim wyglądem służbowego, jak również casualowego stroju.Zegarki Festina na bransolecie mesh

Minimalistyczna bransoleta mesh towarzyszy zegarkom klasycznym lub biżuteryjnym. Gęsta, plecionka wyróżnia się prostym, a jednocześnie niezwykle szykownym wyglądem. Subtelna, siateczkowa struktura z łatwością dostosowuje się do najróżniejszych zestawień i stylów. Będzie ona świetnie wyglądać w zestawieniu z koszulą, suknią lub zwykłym T-shirtem. Jej elegancka prezencja w połączeniu z lekkością oraz wytrzymałością materiału sprawia, że z powodzeniem może pełnić funkcję codziennej biżuterii. W zegarkach Festina na bransolecie typu mesh z łatwością samodzielnie dopasujemy obwód bransolety do naszego nadgarstka.