Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Festina na bransolecie

493wyniki

Zegarki Festina na bransolecie

Zegarki Festina na bransolecie to eksplozja wzorów podążająca za najnowszymi modowymi trendami. Duży wybór zróżnicowanych egzemplarzy damskich i męskich daje możliwość znalezienia modelu w pełni odzwierciedlającego nasz gust oraz sposób życia. Biżuteryjne egzemplarze staną się nieodłącznym elementem codziennego wizerunku.

czytaj więcej
FILTRY0

Nowoczesne zegarki Festina na bransolecie

Zegarki Festina stworzone zostały z myślą o osobach posiadających zróżnicowane gusta i potrzeby. Z tego powodu zawieszono je na klasycznych bransoletach lub typu mesh. Egzemplarze zbudowane są ze stali szlachetnej, tytanu, a także spieku ceramicznego. W zależności od modelu wyposażono je w zapięcia G-Link, motylkowe, albo typu H.
Zegarki Festina na bransolecie


Zegarki Festina na bransolecie
W ofercie znajdują się także rozciągliwe egzemplarze na gumce. Bransolety dzięki teleskopowym mocowaniom do koperty, zapewniają bezpieczne trzymanie się czasomierza na nadgarstku. W kolekcji damskiej ich szerokość wynosi od 10 mm, a ich maksymalny obwód oscyluje w granicy 18 - 20 cm. W przypadku męskiej serii mówimy tutaj o szerokości 16-23 mm i obwodzie 19 - 22 cm.Zegarki Festina na bransolecie klasycznej

Bransolety klasyczne zbudowane są z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości, tworzących kilku rzędowe segmenty. Niekiedy mniejsze elementy zajmują centralną część kompozycji i są otoczone przez większe ogniwa - lub na odwrót. W zależności od ich ułożenia, całość nabiera bardziej masywnego lub subtelnego charakteru.
Zegarki Festina na bransolecie


Zegarki Festina na bransolecie
Tym samym bransoleta z powodzeniem może być użytkowana przez mężczyzn oraz kobiety. Idealnie sprawdzi się ona w codziennych okolicznościach, dopełniając swoim wyglądem służbowego, jak również casualowego stroju.Zegarki Festina na bransolecie mesh

Minimalistyczna bransoleta mesh towarzyszy zegarkom klasycznym lub biżuteryjnym. Gęsta, plecionka wyróżnia się prostym, a jednocześnie niezwykle szykownym wyglądem. Subtelna, siateczkowa struktura z łatwością dostosowuje się do najróżniejszych zestawień i stylów. Będzie ona świetnie wyglądać w zestawieniu z koszulą, suknią lub zwykłym T-shirtem. Jej elegancka prezencja w połączeniu z lekkością oraz wytrzymałością materiału sprawia, że z powodzeniem może pełnić funkcję codziennej biżuterii. W zegarkach Festina na bransolecie typu mesh z łatwością samodzielnie dopasujemy obwód bransolety do naszego nadgarstka.