TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Festina Boyfriend


Każda kobieta potrzebuje dodatków pasujących do codziennego stroju. Takie właśnie są zegarki Festina Boyfriend. Klasyczny styl podkreślony jest prostymi indeksami na minimalistycznych tarczach. Czasomierze mają szeroki wybór kolorów tarcz, zaczynając od standardowego białego, czarnego, szarego i srebrnego, kończąc na odważnym różu i fiolecie. Ciekawie wygląda zegarek damski Festina Boyfriend z tarczą w kolorze niebieskim. Zamiast klasycznych cyfr producent wykorzystał ich połączenie z prostymi indeksami i kropkami. Piękne tarcze chronione są przez szkiełko mineralne. Ten materiał jest odporny na zarysowania i pęknięcia, dlatego bez strachu można używać go na co dzień.  

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki Festina Boyfriend – błyszczące i stylowe dodatki 

Kobiety często wybierają biżuterię, która zwraca uwagę świecącymi zdobieniami. Niektóre czasomierze Festina Boyfriend mają koperty wyróżniające się cykoriami. Drobne kryształki odbijając światło zachwycająco błyszczą. Taki efekt zadowoli panie szukające biżuteryjnych dodatków. Ciekawie wyglądają zegarki Festina Boyfriend, które zamiast cyfr mają błyszczące okrągłe cyrkonie. W odczytaniu godziny pomogą ostre wskazówki. Bransolety wykonane z dużych ogniw tworzą znakomitą całość w klasycznym stylu. Ten rodzaj paska jest niezwykle trwały, a zapięcie motylkowe zabezpiecza przed samoistnym rozpięciem i zsunięciem się czasomierza. 


Zegarek damski Festina boyfriend na bransolecie Mesh 

Coraz większą popularnością cieszą się czasomierze wykonane z drobnej plecionki. Festina Boyfriend pięknie wpasowują się w stylizacje i uzupełniają całość. Bransolety Mesh są niezwykle ciężkie do rozerwania, a wykorzystane zapięcie G-Link pozwala na samodzielną regulację długości. Europejski producent zadbał o komfort w codziennym użytkowaniu i zapewnił wodoszczelność na poziomie 50 m, co oznacza, że wszystkie czasomierze odporne są na zachlapania. Każdy zegarek damski Festina Boyfriend ma kwarcowy mechanizm, który działa przy pomocy impulsu elektrycznego z baterii. 

Zobacz wszystkie zegarki Festina dostępne w naszej ofercie!