Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Festina Boyfriend

66wyniki

Festina Diamond zegarek damski na bransolecie Zegarki damskie Festina Boyfriend to czasomierze o nowoczesnym wyglądzie, których design skierowany jest do kobiet idących z duchem czasu i podążających za najnowszymi trendami w modzie. Kolekcja zegarków damskich Festina Boyfriend obfituje w liczne zdobienia, w postaci pięknie szlifowanych kryształów Swarovskiego umiejscowionych na tarczy lub lunecie. 

FILTRY0

Zegarki Festina Boyfriend – błyszczące i stylowe dodatki 

Damskie zegarki Festina Boyfriend posiadają pozłacane indeksy oraz koperty, dzięki czemu czasomierze z tej serii wyglądają niezwykle prestiżowo na każdym kobiecym nadgarstku. Część modeli z serii Festina Boyfriend została wyposażona w funkcję chronografu, dzięki której zmierzymy czas z dokładnością do 1/10 sekundy. W zegarkach damskich Festina Boyfriend możemy doszukać się wielu stylów, które łączy niezwykle widowiskowa koperta i tarcza. Bogato zdobione tarcze idealnie uzupełniają paski ze skóry naturalnej oraz bransolety ze stali szlachetnej, które posiadają bardzo wygodne, sygnowane zapięcia. 

Zegarek Festina F20396-1 zegarek damski na bransolecie z chronografem i bogato zdobioną kopertą

Zegarek damski Festina Boyfriend - elegancja i komfort

Zegarek Festina F20508-1 damski klasyczny na złotej bransolecie

Część zegarków damskich Festina Boyfriend została wyposażona w bransolety typu mesh. Jest to niezwykle wygodny typ bransolety, który tworzy splot malutkich, połączonych ze sobą ogniw. Dzięki plecionej konstrukcji, bransoleta typu mesh jest jednym z najwygodniejszych rodzajów mocowań zegarka do nadgarstka. Bransoleta mesh w zegarkach damskich Festina Boyfriend delikatnie otula nadgarstek, a zapięcie typu G-link pozwala na precyzyjną regulację długości bransolety. Zegarki damskie Festina Boyfriend noszone mogą być również na tradycyjnej bransolecie ze stali szlachetnej, której pełne ogniwa doskonale układają się na nadgarstku. Bransoleta z pełnych ogniw posiada maskownice, które pięknie łączą jej elementy z kopertą zegarka. Dla kobiet zapatrzonych w klasykę producent zaprojektował modele, które mocowane są do nadgarstka za pomocą wysokiej jakości pasków skórzanych. Paski firmy Festina są wymienne, dlatego możemy ingerować w wygląd zegarka, zmieniając ich kolory w dowolny sposób. Jeśli cenisz elegancję i komfort noszenia czasomierza, to zegarki Festina Boyfriend są właśnie dla Ciebie. 

Zobacz wszystkie zegarki Festina dostępne w naszej kolekcji!