Grawerowanie 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Festina Damskie na pasku

57wyniki

Zegarki Festina Damskie na pasku

Zegarki damskie Festina powstały z myślą o kobietach, które w doborze czasomierza kierują się elegancją i możliwością modyfikacji jego wyglądu za sprawą zmiany paska. Paski zegarków Festina dostępne są w wielu różnych kolorach, co pozwala na łączenie ich pod względem dopasowania do koloru tarczy albo wręcz przeciwnie - na stosowanie kontrastu między tarczą a paskiem. 

czytaj więcej
FILTRY0

Zegarki damskie Festina - dopasowane do Twojego stylu 

 
Zegarki Festina damskie na pasku z klasycznej linii posiadają smukłe koperty, w których znajdują się tarcze o finezyjnych zdobieniach, często wykorzystujące kryształy Swarovskiego, pozłacane indeksy oraz wskazówki i masę perłową. Część modeli posiada powłokę PVD, dzięki której złoty kolor koperty zostanie zachowany przez lata. Zegarki damskie Festina na pasku to również czasomierze ze sportowym zacięciem. Zegarki tego typu często wyposażone są w funkcję chronografu, a niektóre z nich posiadają obrotowy bezel, który podkreśla inspirację sportami wodnymi. Wszystkie zegarki damskie na pasku Festina charakteryzuje niezwykła dbałość o szczegóły oraz niezawodność.
 

Zegarek Festina F20412-2  Boyfriend

Zegarek damski Festina – klasyka z nutą ekstrawagancji 

Zegarek Festina Classic F16929-2 damski zegarek na purpurowym pasku ze złotą koronką

Mnogość modeli zegarków damskich Festina na pasku powoduje, że możemy wśród nich znaleźć czasomierze o niepowtarzalnym, lekko ekstrawaganckim wyglądzie. Przykładem jest zegarek damski Festina z tarczą, której większość powierzchni stanowią duże cyfry rzymskie w kolorze purpury. Złote wskazówki i koronka oraz purpurowy pasek wysokiej jakości uzupełniają całą koncepcję, nadając jej spektakularnego, wyjątkowego wyglądu. Zegarki damskie Festina na pasku zaopatrzone są w wysokiej jakości japońskie mechanizmy kwarcowe, które słyną ze swej niezawodności i dokładności w odmierzaniu czasu. Wszystkie zegarki damskie Festina na pasku posiadają - w zależności od modelu - szkła mineralne bądź szafirowe, które są wyjątkowo odporne na zarysowania, dzięki czemu wygląd zegarków damskich Festina na pasku zachowa swą elegancję przez wiele lat.

Zobacz całą kolekcję zegarków Festina dostępną w naszej ofercie!