Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Paul Hewitt Męskie na bransolecie

14wyniki

Zegarki Paul Hewitt Męskie na bransolecie

Każdy mężczyzna potrzebuje dodatku, który będzie idealnym uzupełnieniem każdej stylizacji. Zegarki Paul Hewitt męskie to propozycje na każdą okazję. Wykonano je w stylu fashion z elementami klasycznymi. Każdy zegarek męski Paul Hewitt pokazuje czas w sposób tradycyjny. Wskazówki są proste, a przy końcu zostały zwężone. Dzięki temu całość jest elegancka. Męskie zegarki Paul Hewitt mają w większości ciemne tarcze. Kilka modeli stworzono w kolorze białym. Stonowane kolory podkreślają ponadczasowość dodatków. Zegarki Paul Hewitt męskie na bransolecie ze stali są wytrzymałe, a noszenie ich przez cały dzień nie powoduje dyskomfortu.

FILTRY0

Męskie zegarki Paul Hewitt – uniwersalne propozycje na co dzień 

Czasomierze europejskiego pochodzenia mają jednokolorowe tarcze. Godziny zostały oznaczone przy pomocy prostych indeksów liniowych i cyfr rzymskich. Niektóre modele mają w dolnej części tarczy kotwicę. Taki dodatek sprawia, że zegarki Paul Hewitt męskie są wyjątkowe. Subtarcze są praktycznie w tym samym odcieniu co tło, jednak znacząco urozmaicają całość. Wykorzystanie koloru srebrnego w połączeniu z czarnym powoduje, że męskie zegarki Paul Hewitt są eleganckie. Kwarcowy mechanizm, który działa przy pomocy impulsu elektrycznego z baterii, gwarantuje niezawodność i zawsze aktualną godzinę. 

Zegarek Paul Hewitt Sailor PH-PM-4-XXL zegarek męski na czarnej bransolecie mesh i z czarną tarczą

Zegarek męski Paul Hewitt – minimalizm i elegancja w nowoczesnym wydaniu 

Zegarek Paul Hewitt PH-SA-S-ST-W-4M zegarek męski na srebrnej bransolecie mesh z kwarcowym mechanizmem

Stalowe bransolety to opcja bardzo często wybierana przez mężczyzn. Połączenie ze sobą ogniw o różnej wielkości tworzy wyjątkową biżuterię. Takie zegarki Paul Hewitt męskie są ponadczasowe, przez co nie musisz martwić się o zmieniającą się wciąż modę. Bransolety mesh tworzą elegancką, drobną siateczkę, której nie sposób rozerwać. Taki zegarek męski Paul Hewitt jest odpowiedni na co dzień oraz idealnie komponuje się z eleganckimi koszulami i garniturami. Wybierając czasomierze europejskiego pochodzenia, możesz mieć pewność, że podkreśli każdą wybraną stylizację. Wykorzystanie zapięcia motylkowego lub typu G-Link zapewnia bezpieczeństwo. Nie ma możliwości na samodzielne zwolnienie się blokady, a tym samym na przypadkowe zgubienie czasomierza. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Paul Hewitt dostępną w naszej ofercie!