Świąteczne promocje na zegarki 2023
tel. 753 753 300

Zegarki Paul Hewitt na bransolecie

Zegarki Paul Hewitt na bransolecie

Jeżeli szukasz nowoczesnego, eleganckiego zegarka to warto przyjrzeć się ofercie modeli Paul Hewitt. Zawieszone na bransolecie czasomierze, będą doskonałym wyborem dla kobiet i mężczyzn lubiących gustowne dodatki o dobrej jakości wykonania. Ich atrakcyjny wygląd sprawdzi się we wszystkich codziennych warunkach.

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 33 z 33 produktów

Zegarki Paul Hewitt na bransolecie — klasyczna, czy meshowa?


Zegarki Paul Hewitt na bransolecie na bransolecie mesh
Zegarki Paul Hewitt na bransolecie pokazują, że elegancja i biżuteryjność może iść w parze z prostotą. Fuzja klasycznego oraz nowoczesnego wzornictwa tarcz czasomierzy przekona do siebie osoby o wyrafinowanych gustach. To wszystko za sprawą mediolańskich bransolet zbudowanych z gęstej, ozdobnej plecionki. Jej subtelna forma wraz z kopertami tworzy bardzo prestiżowy wygląd.


Łatwo dopasowujące się do nadgarstka zapięcie, cechuje się dużą lekkością. Pomimo swojego subtelnego wyglądu, pozostaje bardzo wytrzymała na warunki zewnętrzne. Sprawdzi się równie dobrze w zestawie z formalnymi, jak i luźniejszymi ubraniami. Podkreśli ona nasz sznyt, a także nada stylizacji modnego akcentu. Męskie modele zaopatrzone zostały głównie w połyskującą bransoletę klasyczną złożoną z mieszanych ogniw.
Zegarki Paul Hewitt na bransolecie — klasyczna, czy meshowa?Zegarki Paul Hewitt w żeglarskim stylu z bransoletami Pherbs


Zegarki Paul Hewitt na bransolecie mediolańskiej
Bardzo ciekawie prezentują się nylonowe bransolety Pherps. Ich charakterystyczna plecionka od razu przywołuje na myśl żeglarską linę, co potwierdza zapięcie w kształcie kotwicy. Najlepszej jakości materiał i specjalna obróbka tworzy bardzo mocny pasek, który sprawdzi się w zróżnicowanych warunkach. Ponadto pozostaje on wodoszczelny, dzięki czemu będzie nam dobrze służyć podczas żeglowania, czy pływania.


Szerokość pasków przy kopercie wynosi około 20 mm, natomiast maksymalny obwód oscyluje wokół 19-22 cm.
Zegarki Paul Hewitt w żeglarskim stylu z bransoletami Pherbs