Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Paul Hewitt Breakwater Line

9wyniki

Zegarki Paul Hewitt Breakwater Line

Zegarki Paul Hewitt łączą w sobie brytyjską elegancję oraz niemiecką jakość. Efektem tego mariażu jest ponadczasowa biżuteria z nowoczesnymi akcentami. Design modeli Paul Hewitt Breakwater inspirowany był morzem i podwodnymi głębinami. Na tarczy można zauważyć charakterystyczną kotwicę, która jest elementem każdego z zegarków marki. Subtelny minimalizm dodatków Paul Hewitt doceniany jest przez kobiety i mężczyzn na całym świecie. Na tarczach widoczne są delikatne indeksy oraz zaostrzone wskazówki. Każdy zegarek Paul Hewitt napędzany jest przez mechanizm kwarcowy, który wyróżnia się niezawodnością i precyzją działania. Paul Hewitt Breakwater to elegancka biżuteria o klasycznym wzornictwie.

FILTRY0

Paul Hewitt Breakwater Line – kolekcja inspirowana głębią oceanów 

W czasomierzach Paul Hewitt widoczne są subtelne zdobienia. Nowoczesny styl podkreślony został poprzez subtarcze umieszczone nad godziną 6. Są one delikatne, a jednocześnie intrygujące. Sprawiają, że cyferblat utrzymany jest w modnej stylistyce. Tarcza jest gładka i jednokolorowa, co ułatwia odczytanie godziny. Wyróżniającym się elementem jest miejsce, na którym projektanci umieścili indeksy. Szerokie koperty doskonale łączą się ze stalowymi bransoletami lub ze skórzanymi paskami. Małe koronki dopełniają wygląd całego zegarka Paul Hewitt Breakwater. 

Zegarek Paul Hewitt PH-BW-BGM-BS-59M zegarek męski na czarnym pasku

Zegarek Paul Hewitt – stylowy dodatek na każdą okazję  

Zegarek Paul Hewitt PH002734 zegarek męski na bransolecie

Zegarki Paul Hewitt zachwycają swoim minimalistycznym wzornictwem, ale też świetnym wykonaniem. Koperty ze stali szlachetnej są odporne na wstrząsy oraz upadki. Jednolite cyferblaty zostały pokryte szkłem szafirowym. Jest to minerał o niezwykłej twardości, dzięki czemu zegarek Paul Hewitt jest doskonale zabezpieczony przed pęknięciami i zarysowaniami. Precyzyjne odmierzanie czasu zagwarantowane jest przez kwarcowy mechanizm napędzany impulsem elektrycznym pochodzącym z baterii. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Paul Hewitt dostępną w naszej ofercie!