SORTUJ POKAŻ FILTRY
zegarek damski Paul Hewitt PHMRM31S Paul Hewitt PHMRM31S Marble
zegarek damski
595,00 zł 535,00 zł
24h
zegarek damski Paul Hewitt PHSARSTW4M Paul Hewitt PHSARSTW4M White Sand
zegarek damski
845,00 zł 760,00 zł
24h
zegarek męski Paul Hewitt PHTGAGB4M Paul Hewitt PHTGAGB4M Black Sea
zegarek męski
1.195,00 zł 1.075,00 zł
24h
zegarek męski Paul Hewitt PHTGARW18M Paul Hewitt PHTGARW18M White Sand
zegarek męski
945,00 zł 850,00 zł
24h
zegarek męski Paul Hewitt PHSAGSTW11M Paul Hewitt PHSAGSTW11M White Sand
zegarek męski
795,00 zł 715,00 zł
24h
zegarek damski Paul Hewitt PHSAGSTW21M Paul Hewitt PHSAGSTW21M White Sand
zegarek damski
665,00 zł 598,00 zł
24h
zegarek damski Paul Hewitt PHSASSTB18M Paul Hewitt PHSASSTB18M Blue Lagoon
zegarek damski
665,00 zł 598,00 zł
24h
zegarek damski Paul Hewitt PHSAGSTB20M Paul Hewitt PHSAGSTB20M Blue Lagoon
zegarek damski
665,00 zł 598,00 zł
24h
zegarek męski Paul Hewitt PHSAGSTW1M Paul Hewitt PHSAGSTW1M White Sand
zegarek męski
795,00 zł 715,00 zł
24h
zegarek męski Paul Hewitt PHSASSTB13M Paul Hewitt PHSASSTB13M Blue Lagoon
zegarek męski
795,00 zł 715,00 zł
24h
zegarek męski Paul Hewitt PHSARSTW13M Paul Hewitt PHSARSTW13M White Sand
zegarek męski
795,00 zł 715,00 zł
24h

Paul Hewitt to sentymentalna marka oferująca biżuterię i modne zegarki. Jej historia sięga początków XX wieku kiedy to dziadek założyciela firmy - Paul Edward Hewitt - wyruszył za miłością swojego życia z Wielkiej Brytanii do Niemiec. Brytyjska elegancja i niemieckie podejście do jakości zaaplikowane w idealnych proporcjach do marynistycznego stylu marki sprawiają, że zegarki Paul Hewitt nie są podporządkowane gwałtownie zmieniającym się trendom. Dewiza firmy: "Staramy się zawsze dawać to, co najlepsze - byś mógł cieszyć się swoim Paulem Hewittem przez lata" doskonale podsumowuje jej podejście do swoich produktów. Szczera i autentyczna - taka jest właśnie marka Paul Hewitt.Dowody na to dostarczają niezwykle szerokie grono użytkowników noszący te niezwykle popularne zegarki. 

Wśród nich znajdziemy znanych i lubianych jak kochającą modne zegarki Magdę Mołek, czy Łukasza Zagrobelnego dumnie eksponującego swoje zegarki z kotwicą. Zegarki Paul Hewitt poza niezawodnością mają dostarczać unikalnego stylu, stąd też zegarki fashion od Paul Hewitt pozbawione są masy elektronicznych dodatków. Oczywistym następstwem jest to, że wykonane są z najwyższej jakości stali szlachetnej i designem nawiązują do niezbędnej na morzu precyzji i prostoty. W ofercie znajdziemy całą gamę pięknych okrągłych kopert o niezwykle czytelnych tarczach zestawionych z szykownymi bransoletami lub skórzanymi paskami.Dzięki stosowaniu żywych, ale klasycznych barw, modne zegarki Paul Hewitt nie tylko mogą pełnić rolę biżuterii, ale z powodzeniem pozwolą zastąpić tradycyjną biżuterię, pięknym, stylowym czasomierzem. 


ZEGARKI DAMSKIE PAUL HEWITT

Zegarki damskie Paul Hewitt zyskują coraz więcej miłośniczek z całego świata. Jest to spowodowane głównie ich wyjątkowym designem, który pozwala na użytkowanie tych zegarków podczas codziennych czynności. Przecież to również wtedy chcemy czuć się wyjątkowo i przede wszystkim stylowo. Nie tłumią one prostych, codziennych stylizacji, a doskonale je podkreślają i nadają charakteru. Zegarki Paul Hewitt sprawiają wrażenie, jakby zostały stworzone specjalnie do tej roli. Świetnie spisują się w codziennym otoczeniu.Minimalistyczne tarcze w jasnych odcieniach w połączeniu z paskami, które dopełniają całości to duet idealny dla fanek klasycznego , ale oryginalnego designu. Na tarczach zegarków nie zobaczymy zbyt wielu elementów poza subtelnymi indeksami słupkowymi oraz oznaczeniem rzymskim na godzinie dwunastej. Za każdym razem te elementy występują w kolorze koperty czyli złotym, różowym złocie oraz w klasycznym srebrze. Dzięki tym wszystkim zabiegom zastosowanym przez projektantów marki Paul Hewitt zegarki, są bardzo łatwe w odbiorze i czytelne. Charakteru tym wyjątkowym zegarkom nadają paski, które w wielu modelach posiadają interesujące fakturowanie.


ZEGARKI MĘSKIE PAUL HEWITT 

Zegarki męskie Paul Hewitt podobnie jak modele damskie, są bardzo oryginalne i wyjątkowe. Są one utrzymane w minimalistycznej stylistyce. Na tarczach również zobaczymy jedynie indeksy słupkowe oraz rzymskie oznaczenie godzinowe. Szerokie koperty idealnie współgrają z gustownymi paskami tych męskich zegarków. Dzięki swojej zgrabnej formie perfekcyjnie dopasowują się one do męskich nadgarstków. Doskonale będą one pasować do wszelkiego rodzaju garniturów, koszul i innych eleganckich stylizacji. Każdy mężczyzna podążający za trendami mody i dbający o swój wizerunek, powinien zainteresować się kolekcją zegarków Paul Hewitt.Gdyby można było określić zegarki Paul Hewitt dwoma słowami to z pewnością była by to klasyczna elegancja. Niewątpliwie warto przyjrzeć się tym oryginalnym zegarkom męskimi dołączyć do grona miłośników tej marki!