Autoryzowany sklep z zegarkami
0 KOSZYK
Menu marek zegarków:

Zegarki Paul Hewitt

Paul Hewitt to sentymentalna marka oferująca biżuterię i  modne zegarki. Jej historia sięga początków XX wieku kiedy to dziadek założyciela firmy - Paul Edward Hewitt - wyruszył za miłością swojego życia z Wielkiej Brytanii do Niemiec. Brytyjska elegancja i niemieckie podejście do jakości zaaplikowane w idealnych proporcjach do  marynistycznego stylu marki sprawiają, że zegarki Paul Hewitt nie są podporządkowane gwałtownie zmieniającym się trendom. Dewiza firmy: "Staramy się zawsze dawać to, co najlepsze - byś mógł cieszyć się swoim  Paulem Hewittem przez lata" doskonale podsumowuje jej podejście do  swoich produktów. 


Szczera i autentyczna - taka jest  właśnie marka Paul Hewitt. Dowody na to dostarczają niezwykle szerokie grono użytkowników noszący te niezwykle popularne zegarki. Wśród nich znajdziemy znanych i lubianych jak kochającą modne zegarki Magdę Mołek, czy Łukasza Zagrobelnego dumnie eksponującego swoje zegarki z kotwicą.

Zegarki Paul Hewitt poza niezawodnością mają dostarczać unikalnego stylu, stąd też zegarki fashion od Paul Hewitt pozbawione są masy elektronicznych  dodatków. Oczywistym następstwem jest to, że wykonane są z najwyższej jakości stali szlachetnej i designem nawiązują do niezbędnej na morzu precyzji i prostoty.

W ofercie znajdziemy całą  gamę pięknych okrągłych kopert o niezwykle czytelnych tarczach zestawionych z szykownymi bransoletami lub gładkimi, skórzanymi paskami.  Dzięki stosowaniu żywych, ale klasycznych barw, modne zegarki Paul Hewitt nie tylko mogą pełnić rolę biżuterii, ale z powodzeniem pozwolą  zastąpić tradycyjną biżuterię, pięknym, stylowym czasomierzem. 

ANULUJ