Paul Hewitt to sentymentalna marka oferująca biżuterię i modne zegarki. Jej historia sięga początków XX wieku kiedy to dziadek założyciela firmy - Paul Edward Hewitt - wyruszył za miłością swojego życia z Wielkiej Brytanii do Niemiec. Brytyjska elegancja i niemieckie podejście do jakości zaaplikowane w idealnych proporcjach do marynistycznego stylu marki sprawiają, że zegarki Paul Hewitt nie są podporządkowane gwałtownie zmieniającym się trendom. Dewiza firmy: "Staramy się zawsze dawać to, co najlepsze - byś mógł cieszyć się swoim Paulem Hewittem przez lata" doskonale podsumowuje jej podejście do swoich produktów. Szczera i autentyczna - taka jest właśnie marka Paul Hewitt.Dowody na to dostarczają niezwykle szerokie grono użytkowników noszący te niezwykle popularne zegarki. 

Wśród nich znajdziemy znanych i lubianych jak kochającą modne zegarki Magdę Mołek, czy Łukasza Zagrobelnego dumnie eksponującego swoje zegarki z kotwicą. Zegarki Paul Hewitt poza niezawodnością mają dostarczać unikalnego stylu, stąd też zegarki fashion od Paul Hewitt pozbawione są masy elektronicznych dodatków. Oczywistym następstwem jest to, że wykonane są z najwyższej jakości stali szlachetnej i designem nawiązują do niezbędnej na morzu precyzji i prostoty. W ofercie znajdziemy całą gamę pięknych okrągłych kopert o niezwykle czytelnych tarczach zestawionych z szykownymi bransoletami lub skórzanymi paskami.Dzięki stosowaniu żywych, ale klasycznych barw, modne zegarki Paul Hewitt nie tylko mogą pełnić rolę biżuterii, ale z powodzeniem pozwolą zastąpić tradycyjną biżuterię, pięknym, stylowym czasomierzem. 

ZEGARKI DAMSKIE PAUL HEWITT

Zegarki damskie Paul Hewitt zyskują coraz więcej miłośniczek z całego świata. Jest to spowodowane głównie ich wyjątkowym designem, który pozwala na użytkowanie tych zegarków podczas codziennych czynności. Przecież to również wtedy chcemy czuć się wyjątkowo i przede wszystkim stylowo. Nie tłumią one prostych, codziennych stylizacji, a doskonale je podkreślają i nadają charakteru. Zegarki Paul Hewitt sprawiają wrażenie, jakby zostały stworzone specjalnie do tej roli. Świetnie spisują się w codziennym otoczeniu.Minimalistyczne tarcze w jasnych odcieniach w połączeniu z paskami, które dopełniają całości to duet idealny dla fanek klasycznego , ale oryginalnego designu. Na tarczach zegarków nie zobaczymy zbyt wielu elementów poza subtelnymi indeksami słupkowymi oraz oznaczeniem rzymskim na godzinie dwunastej. Za każdym razem te elementy występują w kolorze koperty czyli złotym, różowym złocie oraz w klasycznym srebrze. Dzięki tym wszystkim zabiegom zastosowanym przez projektantów marki Paul Hewitt zegarki, są bardzo łatwe w odbiorze i czytelne. Charakteru tym wyjątkowym zegarkom nadają paski, które w wielu modelach posiadają interesujące fakturowanie.

ZEGARKI MĘSKIE PAUL HEWITT 

Zegarki męskie Paul Hewitt podobnie jak modele damskie, są bardzo oryginalne i wyjątkowe. Są one utrzymane w minimalistycznej stylistyce. Na tarczach również zobaczymy jedynie indeksy słupkowe oraz rzymskie oznaczenie godzinowe. Szerokie koperty idealnie współgrają z gustownymi paskami tych męskich zegarków. Dzięki swojej zgrabnej formie perfekcyjnie dopasowują się one do męskich nadgarstków. Doskonale będą one pasować do wszelkiego rodzaju garniturów, koszul i innych eleganckich stylizacji. Każdy mężczyzna podążający za trendami mody i dbający o swój wizerunek, powinien zainteresować się kolekcją zegarków Paul Hewitt.Gdyby można było określić zegarki Paul Hewitt dwoma słowami to z pewnością była by to klasyczna elegancja. Niewątpliwie warto przyjrzeć się tym oryginalnym zegarkom męskimi dołączyć do grona miłośników tej marki!