Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Sturmanskie Męskie

1wyniki

Zegarki męskie Sturmanskie

Zegarki męskie Sturmanskie zostały zaprojektowane tak, aby działać niezawodnie nawet w stanie nieważkości. Ich precyzję i wytrzymałość w 1961 r. przetestował sam Jurij Gagarin podczas pierwszego lotu w kosmos. Od tego czasu męskie zegarki Sturmanskie cieszą się renomą trwałych czasomierzy dla wymagających. 

FILTRY0

Zegarki męskie Sturmanskie - dziedzictwo rosyjskiej marki

Zerowa grawitacja, potężne przeciążenia, niespodziewane turbulencje i zmienna temperatura to zjawiska, którym stworzone przez markę Sturmanskie zegarki męskie jako pierwsze na świecie stawiły czoła w przestrzeni kosmicznej. Później o ich niezawodności wielokrotnie przekonali się również wojskowi, żołnierze marynarki wojennej, nurkowie oraz lotnicy. Swój światowy sukces zawdzięczają połączeniu genialnej inżynierii i doświadczenia.

Wytrzymałe zegarki sturmanskie  
męski zegarek marki Sturmanskie

Sygnowane przez Sturmanskie męskie zegarki od początku istnienia marki są tworzone przez najlepszych inżynierów w Moskwie. Konieczność ich dostosowania do nietypowych warunków przekłada się nie tylko na ich wysoką jakość, ale też interesujący design.


Unikalne męskie zegarki Sturmanskie

Wygląd czasomierzy oscyluje wokół stylu retro w wyraźnie luksusowym i prestiżowym wydaniu. Jego przykład daje chociażby limitowany chronograf NE86-1855017H wydany z okazji 40-lecia lotu kosmicznego gen. Mirosława Hermaszewskiego.

Limitowany chronograf NE86-1855017H marki Sturmanskie


Zegarek męski marki sturmanskie z 24 godzinną tarczą

Poza tym w portfolio marki znajdziesz Sturmanskie zegarki męskie z rzadko spotykaną tarczą 24h. Dla kobiet powstały natomiast czasomierze Galaxy z gwiaździstą tarczą i kryształkami Swarovskiego.