Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Sturmanskie

1wyniki

STOP WOJNIE! wycofujemy rosyjskie produkty ze sprzedaży w zegarek.net


FILTRY0

Zegarek Sturmanskie

Myśląc o doskonałym czasomierzu często kierujemy się krajem pochodzenia. Szukając czegoś absolutnie wyjątkowego przemierzamy całą gamę producentów od Japonii po Stany Zjednoczone. Kontrola czasu jest bliska każdemu człowiekowi, ale tylko jeden kraj podobnie do Alberta Einsteina zrozumiał, że przestrzeń i czas są ze sobą nierozerwalnie związane. Tak właśnie narodziły się jedyne w swoim rodzaju, rosyjskie zegarki Sturmanskie.

Sturmanskie i Gagarin

Sturmanskie i Gagarin
12 kwietnia 1961, rosyjski astronauta Yuri Gagarin jako pierwszy człowiek znalazł się w przestrzeni kosmicznej, przebywając w niej przez niespełna dwie godziny. Kiedy otwierał on nowy rozdział w historii ludzkości, na jego nadgarstku znajdował się szczególny towarzysz - rosyjski zegarek Sturmanskie. Nie było to bynajmniej dziełem przypadku, a celowym i przemyślanym procederem. Zegarki Sturmanskie stworzono specjalnie z myślą o podboju kosmosu, a noszony przez Gagarina czasomierz był pierwszym zegarkiem naręcznym w kosmosie i pierwszym w historii egzemplarzem w całości pomyślanym i zaprojektowanym w celu kontroli czasu w stanie nieważkości.



Niezwykłe dziedzictwo marki Sturmanskie

Zerowa grawitacja, potężne przeciążenia, niespodziewane turbulencje i zmienna temperatura to zjawiska, którym czoła od samego początku stawiają właśnie rosyjskie zegarki Sturmanskie. Chyba trudno o lepszy dowód zegarmistrzowskiej jakości, dlatego marka nie skończyła swojej kariery na tym wydarzeniu. Innowacyjność i doskonałe spasowanie sprawiły, że zegarki Sturmanskie, szybko trafiły na nadgarstki wojskowych. Marka brała udział w rozwoju technologii militarnych, produkując także chronometry dla marynarki wojennej oraz rosyjskich asów przestworzy. Zegarki Sturmanskie czynnie uczestniczyły w zdobywaniu kosmosu, wielokrotnie okrążały ziemie w powietrzu i na lądzie, a morskie głębiny nie stanowią dla nich żadnych tajemnic. Niezwykłe dziedzictwo marki Sturmanskie to połączenie genialnej inżynierii i doświadczenia, którego pozazdrościć mogą jej producenci na całym świecie.
Niezwykłe dziedzictwo marki Sturmanskie



Unikalna oferta marki Sturmanskie

Unikalna oferta marki Sturmanskie
Współczesne czasomierze marki to przede wszystkim oryginalne zegarki retro zapewniające nieprzejednany prestiż i iście luksusowy charakter. Konieczność dostosowania czasomierzy do naprawdę nietypowych warunków, przekłada się również na ich bardzo interesujący wygląd. W ofercie marki można znaleźć nie tylko wspaniałe, rosyjskie zegarki retro, ale również doskonałe zegarki z tarczą 24h, której próżno poszukiwać u konkurencji z całego świata. 


Zegarki Sturmanskie od pierwszej wyprodukowanej sztuki, aż po dziś dzień, są w całości zaprojektowane i wykonane w Moskwie, zaledwie kilka minut drogi od Kremla. Genialni inżynierowie są nieustannie zaliczani do grona najlepszych na świecie, a rosyjskie zegarki Sturmanskie uchodzą za najbardziej sentymentalne i prestiżowe czasomierze. Żaden miłośnik zegarmistrzostwa nie może przejść obok nich obojętnie, a ich dowiedziona jakość to gwarant, że rosyjskie zegarki Sturmanskie będą cieszyć swoją pracą przez wiele lat użytkowania.
Wyjątkowa oferta marki Sturmanskie



W hołdzie Mirosławowi Hermaszewskiemu

zegarek Sturmanskie w hołdzie Mirosławowi Hermaszewskiemu
Rosyjska marka upamiętniła 40-lecie lotu kosmicznego Generała Mirosława Hermaszewskiego – jedynego polskiego astronauty, który odbył podróż kosmiczną po orbicie Ziemi. To ukłon w stronę polskich fanów marki. Przy udziale samego pilota powstał limitowany zegarek Sturmanskie NE86-1855017H. Model opiera się na japońskim mechanizmie automatyczny Seiko NE86, z możliwością ręcznego dokręcania i niebagatelną 45-godzinną rezerwą chodu. Zegarek został wyposażony w precyzyjny chronograf oraz funkcję stop-sekundy.


Niewątpliwym walorem zegarka jest jego limitacja do 190 sztuk. Na tarczy widnieją napisy w języku polskim oraz podpis samego kosmonauty. Na godzinie 12 znajduje się symbol polskiej odznaki pilota 1 klasy, z kolei na dekielku ujrzymy podobiznę generała Hermaszewskiego oraz numer seryjny. Zegarek Sturmanskie stworzony w hołdzie Mirosławowi Hermaszewskiemu, to wyjątkowa okazja, nie tylko dla kolekcjonerów. To przede wszystkim doskonałej jakości, klasyczny czasomierz dla dystyngowanego mężczyzny.
Certyfikat do zegarka Sturmanskie Hermaszewski



Kosmiczny zegarek dla niej

Damski zegarek Sturmanskie prosto z kosmosu
Na uwagę zdecydowanie zasługują również damskie zegarki Sturmanskie z serii Galaxy. Każdy model to prawdziwie kosmiczny zegarek kierowany do kobiet. Uwagę przyciąga spektakularny design modeli, a w szczególności gwiaździsta tarcza. Indeksy godzinowe w wysadzane kryształkami Swarovskiego oraz wskaźnik pory dnia subtelnie uszlachetniają oblicze każdego z modeli. Przemyślany design zdecydowanie nawiązuje do tematyki astronomicznej. Producent zadbał także o najwyższą jakość swoich produktów, zapewniając precyzję chodu i trwałość całego czasomierza.



Oryginalne zegarki Sturmanskie w autoryzowanym sklepie

Wszystkie zegarki Sturmanskie dostępne w naszym sklepie są nowe, oryginalne i pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora POLJOT EURO. Do każdego zegarka dołączona jest gwarancja umożliwiająca serwisowanie w autoryzowanych punktach. W zestawie znajduje się również instrukcja w języku polskim oraz oryginalne pudełko. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą.