Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Orient Star Męskie na pasku

Zegarki męskie Orient Star na pasku

Znakomita jakość wykonania zegarków męskich Orient Star na pasku powoduje, że mogą one spokojnie konkurować z zegarkami szwajcarskimi, a jeśli chodzi o relację jakość-cena, to nie mają sobie równych. Zegarki męskie Orient Star zostały stworzone dla ludzi, którzy docenią kunszt wykończenia czasomierzy.  

czytaj więcej

Zegarki Orient Star – luksusowe czasomierze z Japonii

Koperty zegarków Orient Star posiadają ciekawe profile, które na przemian są polerowane i szczotkowane, zgodnie z tradycyjną japońską sztuką ZARATSU. Zegarki Orient Star męskie na pasku zaopatrzone są w mechanizmy wysokiej klasy, które produkowane są w tej samej fabryce, gdzie powstają inne elementy zegarków. Jest to dość unikatowe rozwiązanie, zazwyczaj zarezerwowane dla najbardziej prestiżowych marek na świecie. Mechanizmy Orient Star posiadają 40- lub 50-godzinną rezerwę chodu, utrzymując przy tym wysoką kulturę pracy i znakomitą dokładność. Wszystkie paski dostarczane wraz z zegarkiem Orient Star wykonane są z wysokiej jakości skóry naturalnej, a ich przeszycia zaprojektowane w taki sposób, by harmonijnie współgrały z tarczą czasomierza. Naturalny materiał, z którego wykonany jest pasek sprawia, że świetnie dopasowuje się on do nadgarstka.  

Zegarek Orient Star RE-AU0201E00B męski zegarek na brązowym pasku z datownikiem z automatycznym mechanizmem

Zegarki męskie Orient Star – niezwykłe tarcze przyciągające uwagę 

Zegarek Orient Star SDK05004K0 męski zegarek na brązowym skórzanym pasku z tarcza typu open heart

Tarcza to jeden z atrybutów tych wyjątkowych zegarków. Część zegarków Orient Star na pasku posiada tarcze z otworem (open heart), przez który możemy obserwować pracę mechanizmu. Zegarki Orient Star wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji. Jedną z najbardziej przydatnych komplikacji znajdujących się na tarczy zegarka Orient Star jest wskaźnik rezerwy chodu. Dzięki temu wskazaniu jesteśmy w stanie dokładnie określić czas pozostały do całkowitego rozładowania mechanizmu. Poziom wykończenia poszczególnych elementów znajdujących się na tarczy sprawia, że każde spojrzenie na zegarek męski Orient Star utwierdza nas w przekonaniu, że mamy do czynienia z wyrobem luksusowym.

Sprawdź całą kolekcję zegarków Orient Star dostępną w naszej ofercie!