Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Orient Star Męskie na pasku

21wyniki

Zegarki męskie Orient Star na pasku

Znakomita jakość wykonania zegarków męskich Orient Star na pasku powoduje, że mogą one spokojnie konkurować z zegarkami szwajcarskimi, a jeśli chodzi o relację jakość-cena, to nie mają sobie równych. Zegarki męskie Orient Star zostały stworzone dla ludzi, którzy docenią kunszt wykończenia czasomierzy.  

FILTRY0

Zegarki Orient Star – luksusowe czasomierze z Japonii

Koperty zegarków Orient Star posiadają ciekawe profile, które na przemian są polerowane i szczotkowane, zgodnie z tradycyjną japońską sztuką ZARATSU. Zegarki Orient Star męskie na pasku zaopatrzone są w mechanizmy wysokiej klasy, które produkowane są w tej samej fabryce, gdzie powstają inne elementy zegarków. Jest to dość unikatowe rozwiązanie, zazwyczaj zarezerwowane dla najbardziej prestiżowych marek na świecie. Mechanizmy Orient Star posiadają 40- lub 50-godzinną rezerwę chodu, utrzymując przy tym wysoką kulturę pracy i znakomitą dokładność. Wszystkie paski dostarczane wraz z zegarkiem Orient Star wykonane są z wysokiej jakości skóry naturalnej, a ich przeszycia zaprojektowane w taki sposób, by harmonijnie współgrały z tarczą czasomierza. Naturalny materiał, z którego wykonany jest pasek sprawia, że świetnie dopasowuje się on do nadgarstka.  

Zegarek Orient Star RE-AU0201E00B męski zegarek na brązowym pasku z datownikiem z automatycznym mechanizmem

Zegarki męskie Orient Star – niezwykłe tarcze przyciągające uwagę 

Zegarek Orient Star SDK05004K0 męski zegarek na brązowym skórzanym pasku z tarcza typu open heart

Tarcza to jeden z atrybutów tych wyjątkowych zegarków. Część zegarków Orient Star na pasku posiada tarcze z otworem (open heart), przez który możemy obserwować pracę mechanizmu. Zegarki Orient Star wyposażone są w szereg dodatkowych funkcji. Jedną z najbardziej przydatnych komplikacji znajdujących się na tarczy zegarka Orient Star jest wskaźnik rezerwy chodu. Dzięki temu wskazaniu jesteśmy w stanie dokładnie określić czas pozostały do całkowitego rozładowania mechanizmu. Poziom wykończenia poszczególnych elementów znajdujących się na tarczy sprawia, że każde spojrzenie na zegarek męski Orient Star utwierdza nas w przekonaniu, że mamy do czynienia z wyrobem luksusowym.

Sprawdź całą kolekcję zegarków Orient Star dostępną w naszej ofercie!