TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Orient Star Sports

 

Zegarki Orient Star będą idealną propozycją dla panów, którzy szukają luksusowych dodatków. Każdy model zachwyca swoją nietuzinkową tarczą. Czasomierze Orient Star Sports wykonano w stylu klasycznym, dlatego mogą być zakładane zarówno do codziennych outfitów, jak i do wyjściowych stylizacji. Na tarczach czas wskazywany jest przy pomocy systemu analogowego. Dzięki temu zegarki Orient są ponadczasowe i uniwersalne. Okrągłe koperty zawieszono na paskach ze skóry naturalnej lub na bransoletach ze stali. Zaprojektowane przez markę Orient Star zegarki są wygodne i wytrzymałe. 

czytaj więcej

Orient Star Sports – japońskie zegarki łączące klasykę z nowoczesnością 

Japońskie czasomierze Orient Star Sports zachwycają swoimi tarczami. Ciekawie wyglądają zegarki Orient z częściowo odsłoniętym mechanizmem. Open heart pozwala na podziwianie działania tego skomplikowanego systemu. Taki element sprawia, że cały zegarek Orient Star Sports wygląda niezwykle luksusowo. W ofercie znajdują się również zegarki szkieletowe. Tutaj widzimy cały mechanizm i każdy jego element. Skeletony są jednymi z częściej wybieranych modeli, ze względu na swój efektowny wygląd. Dla zachowania równowagi godziny zostały oznaczone prostymi indeksami. Orient Star – funkcjonalne zegarki o ponadczasowym wzornictwie 

Nie tylko wygląd liczy się przy wyborze czasomierza. Bardzo ważna jest również jego funkcjonalność. Zegarki Orient Star są wodoszczelne na poziomie 200 m, dlatego nie musisz obawiać się o ich przypadkowe zalanie. Można je zabierać pod prysznic, nad morze, a nawet podczas nurkowania. Automatyczny mechanizm zapewnia zawsze aktualną godzinę na tarczy. Co więcej, nie potrzebuje on ani baterii, ani cyklicznego nakręcania. Szkło szafirowe doskonale zabezpiecza wyjątkowe tarcze w czasomierzach Orient Star Sports. Dzięki twardości na poziomie 9 w skali Mohsa jest odporna na pęknięcia i zarysowania. 

Sprawdź całą kolekcję zegarków Orient Star dostępną w naszej ofercie!