Przezenty na Dzień Dziecka 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Orient Star Sports

14wyniki

 Zegarki Orient Star Sports

Zegarki Orient Star Sports to połączenie zegarka sportowego z niezwykle czytelną tarczą. Jej klasyczny wygląd opiera się na prostych indeksach w formie prostokątów bądź dużych cyfr arabskich. Wpływ na czytelność mają również proste, grube wskazówki, które zostały wypełnione masą luminescencyjną bardzo wysokiej jakości. Duża ilość substancji świecącej gwarantuje bezproblemowy odczyt aktualnego czasu, nawet w całkowitej ciemności.

FILTRY0

Orient Star Sports – japońskie zegarki łączące klasykę z nowoczesnością 

Zegarek Orient Star Sports posiada automatyczny mechanizm wysokiej jakości, łożyskowany na 22 kamieniach i wyprodukowany przez firmę Orient. Mechanizmy firmy Orient słyną ze swej niezawodności oraz znakomitej kultury pracy. Dodatkowo, wszystkie zegarki Orient Star Sport zostały wyposażone w niezwykle przydatną funkcję wskazania rezerwy chodu. Pokazuje ona, jaki czas pozostał do całkowitego rozładowania mechanizmu zegarka. Część modeli z serii Sports została wyposażona w specjalny otwór, tzw. open heart, przez który można obserwować dynamiczną pracę koła balansowego i wychwytu.

Japońskie czasomierze Orient Star Sports Zegarek Orient Star RE-AU0207L00B

Orient Star – zegarki o ponadczasowym wzornictwie 

Zegarek Orient Star Diver's 200m RE-AU0301B00B

Zegarki Orient Star Sports łączą ponadczasowe wzornictwo z funkcjonalnością. Wysokiej jakości mechanizm został zamknięty w kopercie, której wodoszczelność wynosi 200M. Taka wartość pozwala na swobodne nurkowanie na znacznych głębokościach z zegarkiem Orient Star na nadgarstku. Ponadto zegarek Orient Star z serii Sports posiada obracany, jednokierunkowy bezel, na którym znajduje się skala minutowa oraz trójkąt – główne wskazanie, za pomocą którego określa się czas pozostały do bezpiecznego wynurzenia. Niezwykle czytelną tarczę zegarka Orient Star chroni szkło szafirowe o twardości na poziomie 9 w skali Mohsa, od wewnętrznej strony pokryte warstwą antyrefleksu niwelującą odblaski. Zegarki Orient są dostępne w opcji na pasku i bransolecie, dzięki czemu każdy może wybrać czasomierz zgodny z jego osobistymi preferencjami.

Zobacz całą kolekcję zegarków Orient Star dostępną w naszej ofercie!