Zegarki na Dzień Mamy 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Orient Star na bransolecie

48wyniki

Zegarki Orient Star na bransolecie

Zegarki Orient Star na bransolecie należą do grupy prestiżowych czasomierzy na rynku. Ich jakość wykonania i klasyczne, eleganckie wzornictwo nie pozwala przejść obok nich obojętnie. Modele te dedykowane zostały wszystkim osobom ceniącym sobie niezawodność, precyzję działania oraz doskonały wygląd.

FILTRY0

Zegarki Orient Star na bransolecie — rodzaje

Japońska marka Orient Star proponuje prestiżowe modele na bransolecie klasycznej lub mesh, które wykonano z wytrzymałej stali szlachetnej. Wyposażone je w zapięcie motylkowe modele i zawieszono na kopercie przy pomocy klasycznych teleskopów. Dzięki temu mamy gwarancję bezpiecznego trzymania się czasomierzy na nadgarstkach. Bransolety zostały utrzymane w kolorze srebra lub złota. W kolekcji damskiej ich wynosi 14 mm, a zakres maksymalnego obwodu to 18 cm. W serii męskiej mówimy o szerokości bransolety 19-21 mm i obwodzie od 20 cm do 22 cm.
Zegarki Orient Star na bransolecieZegarki Orient Star na bransolecie klasycznej

Zegarki Orient Star na bransolecie
Zegarki Orient Star na bransolecie klasycznej zbudowane są z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości. Układając się w segmenty, tworzą różnego rodzaju kompozycje. W zależności od modelu mniejsze ogniwa mogą być otoczone większymi elementami, stanowiąc centralny punkt bransolety — lub na odwrót. W ten właśnie sposób całość nabiera mocniejszego lub bardziej subtelnego charakteru. Tego typu egzemplarze przypadną do gustu osobom poszukującym wytrzymałych i odpornych zegarków. Klasyczna bransoleta z pewnością posłuży nam przez długi czas, pełniąc jednocześnie funkcję atrakcyjnego dodatku.Zegarki Orient Star na bransolecie mesh

Zegarki Orient Star na bransolecie mesh przyciągają wzrok swoją biżuteryjną gęstą, plecionką. Ich minimalistyczne wzornictwo wpisuje się w ponadczasową modę. W ten sposób egzemplarze będą pasować niemal do każdej okoliczności. Dopełnią one zarówno wyglądu formalnych, jak i casualowych strojów. Elastyczna, siateczkowa struktura bardzo dobrze dopasowuje się do nadgarstka.
Zegarki Orient Star na bransolecie


Zegarki Orient Star na bransolecie
Dzięki swojej lekkości nie powoduje ona zmęczenia nawet po całym dniu noszenia zegarka na ręce. Co ważne, pomimo subtelnego charakteru pozostaje bardzo wytrzymała na różnego rodzaje uszkodzenia mechaniczne i przecięcia. Tym samym będzie nam służyć w zróżnicowanych warunkach dniach codziennego, ciesząc oko swoim wyglądem.