Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Orient Star na pasku

26wyniki

Zegarki Orient Star na pasku

Zegarki Orient Star na pasku to cenione na całym świecie japońskie czasomierze, które łączą w sobie klasyczne wzornictwo z nowoczesnymi technologiami. Te prestiżowe modele są chętnie wybierane zarówno przez kolekcjonerów, jak i pozostałych miłośników niezawodnych zegarków. 

FILTRY0

Rodzaje zegarków Orient Star na pasku skórzanym

Zegarki Orient Star na pasku skórzanym to przede wszystkim klasyczne modele. Ich wzornictwo i wykonanie wyraża wszystko, co najważniejsze w sztuce zegarmistrzowskiej. Najwyższej jakości materiały wraz z dbałością o każdy szczegół wykonania sprawiają, że po modele te sięgają zarówno koneserzy czasomierzy, jak i pozostali miłośnicy ekskluzywnych dodatków.
Zegarki Orient Star na pasku


Zegarki Orient Star na pasku
Japoński brand odpowiadając na potrzeby użytkowników, proponuje także zegarki sportowe na pasku Nato lub z tworzywa sztucznego. W zależności od modelu wyposażone są one w zapięcia na sprzączkę lub motylkowe. Całość pozostaje zawieszona na kopercie za pomocą teleskopów, gwarantujących bezpieczne trzymanie się zegarka na ręce. Maksymalny obwód pasków wynosi od 16 do 21 cm.Klasyczne zegarki Orient Star na pasku skórzanym

Zegarki Orient Star na pasku skórzanym to wyjątkowe pozycje wśród japońskich czasomierzy. Wzrok przykuwają egzemplarze z bydlęcej skóry, które w zależności od modelu przyjmują różne kolory i faktury. Najczęściej spotykanymi będą klasyczne barwy brązów, czerni oraz granatów.
Zegarki Orient Star na pasku


Zegarki Orient Star na pasku
Wielokrotnie pozostają one fakturowane na wzór skóry aligatora, co nawiązuje do najbardziej prestiżowych zegarków naręcznych na świecie. Inne paski posiadają ozdobne, kontrastujące przeszycia, podkreślające casualowy charakter czasomierzy. Bez względu na wybór możemy być pewni, że każdy zegarek Orient Star na pasku skórzanym będzie dobrze się prezentować w codziennych, jak również wyjątkowych okolicznościach.Sportowa odsłona na paskach z tworzywa sztucznego

Orient Star posiada w swojej ofercie sportowe modele na pasku Nato i z tworzywa sztucznego. Oba z nich cechują się wysoką wytrzymałością, dzięki czemu z powodzeniem mogą być użytkowane podczas wędrówek, treningów na siłowni, czy jazdy na rowerze. Woodoporne tworzywo pozwala na pływanie oraz nurkowanie z tymi czasomierzami na nadgarstku. Tym samym modele sprawdzą się u wszystkich osób prowadzących aktywny tryb życia. Komfort użytkowania i prestiż marki sprawia, że zegarki odnajdą się także codziennych stylizacjach. Casualowe wzornictwo bardzo dobrze wpisuje się w miejską modę, zorientowaną na łączenie wielu stylów.