Ekskluzywna marka Orient Star znana jest z produkcji tradycyjnych, japońskich czasomierzy dla świadomych i eleganckich mężczyzn. Luksusowe zegarki Orient Star Open-Heart zajmują w jej ofercie szczególne miejsce, dzięki niezwykłemu dodatkowi w postaci otwartej tarczy. Męskie zegarki z odsłoniętym mechanizmem, tworzone są w całości przez japońskich rzemieślników, a ukazanie ich wnętrza jest przejawem całkowitej pewności do ich niepowtarzalnego stylu oraz jakości. Wśród tych nietuzinkowych czasomierzy, każdy znajdzie coś dla siebie, dzięki różnorodnym wariantom, zarówno na bransolecie jak i skórzanym pasku. Zegarki Orient Star Open Heart są kwintesencją japońskiej marki, której oryginalny design, od zawsze wspierany jest przez najwyższej jakości materiały.

Poza otwartymi tarczami, modele Orient Star Open-Heart, łączy jeszcze jeden charakterystyczny element. Niezależnie od modelu, w ich wnętrzu spotkamy oryginalny, automatyczny mechanizm. Dzięki temu japońskie czasomierze nie wymagają nakręcania, a na tarczy każdego z nich, znajdziemy 40-godzinny wskaźnik rezerwy chodu. Brak konieczności wymiany baterii i stała kontrola rezerwy, zagwarantują, że Twój Orient Star Open Heart zawsze będzie wskazywał odpowiednią godzinę, a kiedy postanowisz odłożyć go na półkę, mechanizm jeszcze bardziej wydłuży swoją żywotność. Automatyczne zegarki z odsłoniętym mechanizmem odznaczają się bardzo wysoką precyzją chodu, a możliwość oglądania ich pracy dodaje sporej dawki prestiżu. Na luksusowe zegarki Orient Star Open-Heart można wpatrywać się godzinami, a każdy napotkany znawca, rozpozna i doceni wybór tak wysokiej klasy czasomierza.

Zegarek open-heart to nie lada prestiż, ale jego właściwe funkcjonowanie, poza zegarmistrzowskim kunsztem, wymaga znajomości dobierania i łączenia materiałów. Automatyczne zegarki Orient Star Open-Heart wykonane są z wysokiej jakości stali 316L, która zapewnia piękny wygląd i dużą odporność na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Dzięki niej czasomierz jest też odporny na działanie czasu, co sprawia, że każdy Orient Star Open-Heart to elegancki zegarek na lataPonadto japońskie czasomierze, są świetnie przystosowane do codziennego użytkowania. Zegarki Orient Star Open-Heart zachowują przynajmniej 50m wodoszczelności, a szafirowe szkiełko nie pozwoli na przypadkowe zarysowanie bądź stłuczenie. Te niezwykłe modele wyposażone są też w zakręcany, przezroczysty dekielek, co jeszcze bardziej zwiększa ich szczelność i pozwala na obserwację ich pracy z całkowicie innej perspektywy.

Wszystkie wspaniałe aspekty zegarków Orient Star zdecydowanie robią wrażenie, ale nie są w stanie przyćmić fundamentalnej rzeczy. Orient Star Open-Heart to klasyczne zegarki japońskie w najlepszym wydaniu, a ich wygląd już dziś wpisuje je w ponadczasowe kanony piękna. W całej linii znajdziemy różnorodne wariacje sprawdzonych, uniwersalnych i bardzo eleganckich barw-od połyskującego srebra, poprzez odcienie złota i kobaltu, na intensywnych odcieniach brązu kończąc. Oryginalne zegarki Orient Star Open-Heart na skórzanym pasku to genialne modele do garnituru, a wersje na bransolecie podkreślą Twój doskonały gust w każdej sytuacji.