Wiosenna wyprzedaż ZEGAREK.NET

Zegarki Orient Star Contemporary

Zegarki Orient Star Contemporary

Zegarki Orient Star Contemporary zostały stworzone dla wymagających klientów, którzy docenią kunszt wykończenia poszczególnych elementów. A w zegarkach męskich Orient Star jest co podziwiać, począwszy od bransolety, a skończywszy na tarczy.

czytaj więcej
SORTUJFILTRY0

Orient Star Contemporary – prestiżowe japońskie zegarki 

Bransolety zegarków Orient Star Contemporary zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L, która ma znakomite właściwości antyalergiczne i ponadprzeciętną odporność na działanie czynników zewnętrznych. Tego samego rodzaju stali użyto w pięknie wykończonych kopertach zegarków Orient Star. Posiadają one system uszczelnień, gwarantujący każdemu zegarkowi wodoszczelność wynoszącą 100M. Wartość ta pozwala na swobodne pływanie w wodzie, bez konieczności zdejmowania zegarka. Zegarki Orient Star Contemporary posiadają niezwykle bogato zdobione tarcze. Część z nich została wykonana techniką szlifu słonecznego, który powoduje, że jej odcień zmienia się w zależności od kąta padania i rodzaju światła. Kunsztownie wykonaną tarczę chroni od góry szkło szafirowe, pokryte bardzo skuteczną warstwą antyrefleksyjną.

Zegarek Orient Star RE-AT0003S00B zegarek męski typu open heart na srebrnej bransolecie z automatycznym mechanizmie

Zegarek Orient Star – elegancki i perfekcyjny dodatek na lata 

Zegarek Orient Star RE-AU0004B00B zegarek męski na srebrnej bransolecie z datownikiem

Zegarki Orient Star Contemporary zostały zaprojektowane tak, by ich wygląd przez wiele lat nie tracił na atrakcyjności. Ponadczasowa elegancja i materiały, z których powstaje każdy zegarek Orient Star sprawiają, że nawet po kilkudziesięciu latach czasomierze wyglądają elegancko i nowocześnie. Prestiż zegarka nie opiera się tylko na wyglądzie, lecz także mechanizmie. Zegarki Orient Star Contemporary wyposażono w znakomite mechanizmy in-housowe, czyli produkowane w tej samej fabryce, w której powstają pozostałe elementy zegarka. Mechanizmy automatyczne Orient Star charakteryzuje niezwykła precyzja, znakomita kultura pracy oraz bardzo niska awaryjność. Na słowa uznania zasługuje również 50-godzinna rezerwa chodu, która pozwala odłożyć zegarek na ponad dwie doby bez konieczności jego ponownego nakręcania. Zegarki Orient Star to gwarancja elegancji i perfekcji w odmierzaniu czasu przez lata.  

Zobacz całą kolekcję zegarków Orient Star dostępną w naszej ofercie!