Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Orient Star Contemporary

33wyniki

Zegarki Orient Star Contemporary

Zegarki Orient Star Contemporary zostały stworzone dla wymagających klientów, którzy docenią kunszt wykończenia poszczególnych elementów. A w zegarkach męskich Orient Star jest co podziwiać, począwszy od bransolety, a skończywszy na tarczy.

FILTRY0

Orient Star Contemporary – prestiżowe japońskie zegarki 

Bransolety zegarków Orient Star Contemporary zostały wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej 316L, która ma znakomite właściwości antyalergiczne i ponadprzeciętną odporność na działanie czynników zewnętrznych. Tego samego rodzaju stali użyto w pięknie wykończonych kopertach zegarków Orient Star. Posiadają one system uszczelnień, gwarantujący każdemu zegarkowi wodoszczelność wynoszącą 100M. Wartość ta pozwala na swobodne pływanie w wodzie, bez konieczności zdejmowania zegarka. Zegarki Orient Star Contemporary posiadają niezwykle bogato zdobione tarcze. Część z nich została wykonana techniką szlifu słonecznego, który powoduje, że jej odcień zmienia się w zależności od kąta padania i rodzaju światła. Kunsztownie wykonaną tarczę chroni od góry szkło szafirowe, pokryte bardzo skuteczną warstwą antyrefleksyjną.

Zegarek Orient Star RE-AT0003S00B zegarek męski typu open heart na srebrnej bransolecie z automatycznym mechanizmie

Zegarek Orient Star – elegancki i perfekcyjny dodatek na lata 

Zegarek Orient Star RE-AU0004B00B zegarek męski na srebrnej bransolecie z datownikiem

Zegarki Orient Star Contemporary zostały zaprojektowane tak, by ich wygląd przez wiele lat nie tracił na atrakcyjności. Ponadczasowa elegancja i materiały, z których powstaje każdy zegarek Orient Star sprawiają, że nawet po kilkudziesięciu latach czasomierze wyglądają elegancko i nowocześnie. Prestiż zegarka nie opiera się tylko na wyglądzie, lecz także mechanizmie. Zegarki Orient Star Contemporary wyposażono w znakomite mechanizmy in-housowe, czyli produkowane w tej samej fabryce, w której powstają pozostałe elementy zegarka. Mechanizmy automatyczne Orient Star charakteryzuje niezwykła precyzja, znakomita kultura pracy oraz bardzo niska awaryjność. Na słowa uznania zasługuje również 50-godzinna rezerwa chodu, która pozwala odłożyć zegarek na ponad dwie doby bez konieczności jego ponownego nakręcania. Zegarki Orient Star to gwarancja elegancji i perfekcji w odmierzaniu czasu przez lata.  

Zobacz całą kolekcję zegarków Orient Star dostępną w naszej ofercie!