Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Orient Star Męskie na bransolecie

Zegarek Orient Star RE-AU0301B00B Diver's 200m z mechanizmem automatycznym na bransolecie
Znakomitej jakości linia zegarków Orient Star ma swój początek w 1951 roku, kiedy powstał pierwszy zegarek sygnowany tą nazwą. Był to klasyczny model o smukłej kopercie oraz ponadczasowym wyglądzie tarczy. Od 70 lat zegarki Orient Star prezentują genialną jakość wykonania, połączoną z niebanalnym wyglądem.  

czytaj więcej
SORTUJ FILTRY 0
1 - 41 z 41 produktów

Zegarki męskie Orient Star – klasa i dbałość o środowisko 

Wiele modeli zegarków męskich Orient Star zostało wyposażonych w bardzo przydatną funkcję, jaką jest wskaźnik rezerwy mocy. Za jego pomocą jesteśmy w stanie dokładnie określić, ile czasu pozostało do całkowitego rozładowania energii skumulowanej w bębnie sprężyny. Niesamowite wrażenie robią laserowo wycinane indeksy, które przy dużym powiększeniu odkrywają słynną japońską dbałość o szczegóły. Wszystkie zegarki Orient Star męskie na bransolecie posiadają sygnowane zapięcia oraz pełne ogniwa, wykonane z wysokiej jakości stali szlachetnej. 

Zegarek Orient Star SDK05001W0 męski na bransolecie w kolorze srebrnym z mechanizmem automatycznym

Zegarek Orient Star - luksus w korzystnej cenie

Zegarek Orient Star WZ0351EL męski na srebrnej bransolecie z tarczą w kolorze niebieskim z datownikiem

Zegarki męskie na bransolecie Orient Star, to modele należące do jednych z najlepiej wykonanych zegarków w kwocie do 10 000 PLN. Nie bez powodu są często polecane przez znawców i miłośników zegarmistrzostwa jako wzór do naśladowania w relacji jakość – cena. Finezyjnie wykończone koperty oraz pięknie zdobione tarcze robią niesamowite wrażenie na każdym, kto po raz pierwszy ma styczność z zegarkami Orient Star. Część modeli została wyposażona w szkło SAR – Super Anti-Reflective Coating – mające znakomite właściwości antyodblaskowe i niespotykaną przepuszczalność światła. Obie te wartości powodują, że zegarki Orient Star posiadają „efekt braku szkła”. SAR jest autorskim projektem tego japońskiego producenta i zarazem jednym z najlepszych rozwiązań tego typu na świecie. Wszystkie zegarki Orient Star wyposażone są w najlepsze mechanizmy automatyczne, produkowane przez firmę Orient, co gwarantuje nie tylko długowieczność, ale także precyzję chodu. Dodatkowo mechanizmy zastosowane w zegarkach Orient Star posiadają funkcję stop sekundy oraz możliwość nakręcania mechanizmu z poziomu koronki.

Zobacz wszystkie zegarki Orient Star dostępne w naszej ofercie!