Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Doxa Męskie na bransolecie

19wyniki

Zegarek Doxa D205SWH Automatic Classic Sapphire klasyczny zegarek męski na srebrnej bransolecie z datownikiem z mechanizmem automatycznym

Doxa to jeden z najbardziej znanych szwajcarskich producentów zegarków. Firma od lat słynie z produkcji czasomierzy łączących wysoką jakość wykonania i ponadczasowy wygląd. Zegarki męskie Doxa na bransolecie posiadają duże czytelne tarcze, na których znajdują się indeksy w postaci prostopadłościanów lub cyfr rzymskich. Zegarki Doxa męskie na bransolecie to propozycja o ponadczasowej elegancji.

FILTRY0

Zegarki Doxa męskie na bransolecie – ponadczasowa elegancja 

Część zegarków Doxa została wyposażona w funkcję chronografu. Zegarek typu chronograf posiada dodatkowe przyciski zamontowane w kopercie, które odpowiadają za uruchomienie i pomiar czasu stopera. Dodatkowe przyciski i subtarcze nadają zegarkowi nieco sportowego wyglądu, który docenią osoby o stawiające na aktywność fizyczną. W ofercie producenta znajdziemy również zegarki nurkowe o nietuzinkowym wyglądzie. Tarcze zegarków nurkowych Doxa zostały poddane frezowaniu, co zwiększa ich atrakcyjność i wielowymiarowość.

Zegarek Doxa 172.10.011.2.10 Classic Sapphire Chronograph męski zegarek na srebrnej bransolecie mesh z tarczą w kolorze białym

Zegarek męski Doxa – szwajcarskie serce gwarantujące perfekcję działania

Zegarek Doxa 105.60.021.60 Sapphire męski zegarek na bransolecie w kolorze srebrnym i różowego złota swiss made

Zegarki Doxa na bransolecie są wyposażone w wysokiej klasy szwajcarskie mechanizmy automatyczne i kwarcowe. Wybór mechanizmu zależy od preferencji klienta. Dużą popularnością cieszą się obecnie zegarki z mechanizmami automatycznymi. Nie potrzebują one źródła zasilania, ponieważ energia potrzebna do pracy mechanizmu powstaje z ruchu nadgarstkiem i kumulowana jest w bębnie sprężyny. Rezerwa chodu w pełni naładowanego mechanizmu w zegarku Doxa wynosi ok. 40 godzin. Znakomite parametry szwajcarskich mechanizmów powodują, że zegarki męskie Doxa na bransolecie będą perfekcyjnie odmierzały czas przez wiele lat. 


Zobacz całą kolekcję zegarków Doxa