Dzień Kobiet 2024 Zegarek.net
tel. 753 753 300

Zegarki Doxa na bransolecie

29wyniki

Zegarki Doxa na bransolecie

Zegarki Doxa na bransolecie prezentują klasyczną stylistykę w niezwykle szykownej wersji. Dbałość o każdy szczegół wykonania tych szwajcarskich modeli sprawił, że dziś należą one do grupy prestiżowych czasomierzy. Z takim egzemplarzem na nadgarstku możemy być bowiem pewni, że zwrócimy uwagę nie jednej osoby.

FILTRY0

Rodzaje zegarków Doxa na bransolecie

Zegarki Doxa na bransolecie stały się synonimem elegancji i szyku. Szwajcarskie zegarki zachwycają jakością wykonania i przywiązaniem do każdego szczegółu. Można śmiało powiedzieć, że są to prawdziwe zegarmistrzowskie dzieła sztuki. Niezwykle biżuteryjny charakter posiadają egzemplarze na bransoletach klasycznych oraz mediolańskich, zwanymi także mesh. Zbudowane ze stali szlachetnej lub tytanu bransolety, cechują się dużą wytrzymałością na różnego rodzaju uszkodzenia. Specjalna obróbka nadaje im z kolei charakterystycznego połysku, przykuwającego wzrok największych estetów. W zależności od modelu zostały one wyposażone w zapięcie zatrzaskowe, motylkowe lub G-Link. Każde z nich gwarantuje bezpieczne trzymanie się zegarka na nadgarstku. Mocowanie bransolety do koperty wykonane jest za pomocą klasycznego teleskopu.
Zegarki Doxa na bransolecie


Zegarki Doxa na bransolecieZegarki Doxa na bransolecie klasycznej

Zegarki Doxa na bransolecie
Zegarki Doxa na bransolecie klasycznej wykonane są z ogniw o jednakowej lub mieszanej wielkości. W zależności od modelu, tworzą one różnego rodzaju kompozycje. W męskich zegarkach najbardziej rozpowszechnione są bransolety o dużych ogniwach, które dobrze dostosowują się do nieco większych nadgarstków. Podkreślają one męski charakter czasomierza, a także cechują się silną konstrukcją. Nie mniej wiele panów, jak również kobiet wybiera bransolety o biżuteryjnym wyglądzie, gdzie mniejsze ogniwa rozdzielają te większe. Niekiedy różnica pomiędzy wielkościami, zostaje zaakcentowana kolorem. Wtedy też bransoleta wraz kopertą tworzy spójną, wizualną całość. Tego typu egzemplarze spotkamy najczęściej w zegarkach typu fashion, cechującej się bardziej delikatnymi liniami.Zegarki Doxa na bransolecie mesh

Zegarki Doxa na bransolecie mesh są bardzo popularne ze względu na swój szykowny wygląd i komfort noszenia. Z pewnością przypadną do gustu kobietom oraz mężczyznom szukającym oryginalnego dodatku, który sprawdzi się  na co dzień oraz podczas wyjątkowych okazji. Gęsta plecionka bardzo dobrze przylega do nadgarstka, a także cechuje się dużą lekkością. Tym samym nie powoduje ona poczucia zmęczenia nawet po całym dniu noszenie zegarka na nadgarstku. Pomimo, że jej forma jest dość subtelna, to wykonana ze stali szlachetnej  pozostaje wytrzymała oraz odporna na uszkodzenia mechaniczne. Tym samym będzie nam służyć przez bardzo długi czas.
sZegarki Doxa na bransolecie