Finał letniej wyprzedaży
tel. 753 753 300

Zegarki Doxa Męskie na pasku

Zegarki Doxa Męskie na pasku

Zegarki Doxa męskie na pasku od ponad 120 lat są synonimem wysokiej jakości i ponadczasowej stylistyki. W ofercie producenta znajdziemy kilkadziesiąt modeli różniących się od siebie wyglądem, wielkością i liczbą funkcji. Część zegarków męskich Doxa na pasku została wyposażona w funkcję chronografu, za pomocą którego zmierzymy czas z dokładnością do 1/10 sekundy. Dodatkowe przyciski umieszczone w kopercie znacznie ułatwiają korzystanie z tej funkcji. 

czytaj więcej

Zegarki męskie Doxa – piękne i użyteczne 

Zegarki męskie Doxa na pasku posiadają koperty ze stali szlachetnej, odpornej na działania warunków zewnętrznych. Część z nich została pokryta warstwą złota w technologii PVD, co gwarantuje znakomitą trwałość i niską ścieralność materiału. Paski, na których zegarki męskie Doxa są mocowane do nadgarstka, są wykonane z najwyższej jakości skóry naturalnej. Każdy pasek posiada sygnowane zapięcie, podkreślające prestiż i elegancję zegarków męskich na pasku Doxa. 

Zegarek Doxa 171.90.101.01 Automatic Classic Sapphire

Doxa – zegarki męskie dla osób ceniących sztukę zegarmistrzowską  

Zegarek Doxa 215.90.201.02 Classic Sapphire

Męskie zegarki Doxa na pasku wyposażone są w znakomitej jakości mechanizmy szwajcarskie. W zależności od modelu do wyboru mamy zegarki z mechanizmami kwarcowymi, mechanicznymi o naciągu ręcznym lub automatycznymi. Mechanizmy kwarcowe w zegarkach Doxa zasilane są przez wymienną baterię, która generuje impuls wprawiający w ruch kryształy kwarcu. Zegarki zaopatrzone w mechanizm kwarcowy są niezwykle precyzyjne w pomiarze czasu. Zegarki Doxa męskie na pasku z mechanizmami automatycznymi to propozycja dla osób ceniących wysoką sztukę zegarmistrzowską. Znakomicie spasowane elementy, świetna kultura pracy oraz długowieczność to cechy, które składają się na słynne szwajcarskie mechanizmy ukryte w prestiżowych zegarkach męskich Doxa na pasku. 

Zobacz całą kolekcję zegarków DOXA