TY ZAMAWIASZ Z DOMU, MY BEZPIECZNIE REALIZUJEMY TWOJE ZAMÓWIENIE. InPost 0zł.

Zegarki Doxa Męskie na pasku

Zegarki męskie Doxa to definicja klasy i elegancji. Szwajcarskie czasomierze to gwarancja najwyższej jakości na długie lata. Zastosowanie w zegarkach tradycyjnego wskazywania czasu, przy użyciu mechanizmu wskazówkowego, podkreśla klasyczny styl czasomierzy. Zegarki Doxa męskie na pasku wykonanym ze skóry naturalnej są niezwykle wygodne w noszeniu. Pasek dopasowuje się do nadgarstka właściciela i jest prawie niewyczuwalny podczas codziennego użytkowania. Doxa zegarki męskie, dzięki swojemu klasycznemu wyglądowi, wpasowują się we wszystkie trendy. Aby nadać czasomierzowi indywidualności, warto pomyśleć o dodaniu grawera za 1 zł za pośrednictwem naszej strony zegarek.net. 

czytaj więcej
SORTUJ POKAŻ FILTRY

Zegarki męskie Doxa – piękne i użyteczne 

Czasomierz to rodzaj biżuterii, która jest kupowana na lata. Wykorzystane w zegarkach męskich Doxa szkło szafirowe to gwarancja najwyższej jakości. Ten rodzaj szkła ma aż 9 punktów w skali Mohsa, dzięki czemu jest bardzo trudne do zarysowania. Analogowa tarcza jest doskonale chroniona, a właściciel zegarka nie musi martwić się o przypadkowe stłuczenie szkiełka. W przypadku marki Doxa zegarki męskie zostały wyposażone w datownik, który pokazuje aktualny dzień miesiąca. Każdy z zegarków można zabrać pod prysznic, mają wodoszczelność na poziomie 30 m, co sprawia, że są odporne na zachlapania. Dla miłośników pływania znajdą się czasomierze z wodoszczelnością aż 100 m, dzięki czemu można zabierać go bez obaw na basen czy jezioro. Serce zegarków męskich Doxa 

Zegarki Doxa męskie na pasku mają, w zależności od modelu, mechanizm automatyczny lub kwarcowy. Pierwszy z nich samoczynnie się napędza przy ruchach ręką, co przekłada się na wygodę, ponieważ nie wymaga baterii ani nakręcania. Drugi z mechanizmów działa za pomocą impulsu elektrycznego z baterii, który wprawia w ruch kryształ kwarcu. Stalowe koperty sprawiają, że zegarki Doxa prezentują się niezwykle elegancko. 

Zobacz wszystkie zegarki męskie Doxa dostępne w naszej ofercie!