Wakacyjna Wyprzedaż 2024 na Zegarki
tel. 753 753 300

Zegarki Doxa Męskie na pasku

9wyniki

Zegarki Doxa Męskie na pasku

Zegarki Doxa męskie na pasku od ponad 120 lat są synonimem wysokiej jakości i ponadczasowej stylistyki. W ofercie producenta znajdziemy kilkadziesiąt modeli różniących się od siebie wyglądem, wielkością i liczbą funkcji. Część zegarków męskich Doxa na pasku została wyposażona w funkcję chronografu, za pomocą którego zmierzymy czas z dokładnością do 1/10 sekundy. Dodatkowe przyciski umieszczone w kopercie znacznie ułatwiają korzystanie z tej funkcji. 

FILTRY0

Zegarki męskie Doxa – piękne i użyteczne 

Zegarki męskie Doxa na pasku posiadają koperty ze stali szlachetnej, odpornej na działania warunków zewnętrznych. Część z nich została pokryta warstwą złota w technologii PVD, co gwarantuje znakomitą trwałość i niską ścieralność materiału. Paski, na których zegarki męskie Doxa są mocowane do nadgarstka, są wykonane z najwyższej jakości skóry naturalnej. Każdy pasek posiada sygnowane zapięcie, podkreślające prestiż i elegancję zegarków męskich na pasku Doxa. 

Zegarek Doxa 171.90.101.01 Automatic Classic Sapphire

Doxa – zegarki męskie dla osób ceniących sztukę zegarmistrzowską  

Zegarek Doxa 215.90.201.02 Classic Sapphire

Męskie zegarki Doxa na pasku wyposażone są w znakomitej jakości mechanizmy szwajcarskie. W zależności od modelu do wyboru mamy zegarki z mechanizmami kwarcowymi, mechanicznymi o naciągu ręcznym lub automatycznymi. Mechanizmy kwarcowe w zegarkach Doxa zasilane są przez wymienną baterię, która generuje impuls wprawiający w ruch kryształy kwarcu. Zegarki zaopatrzone w mechanizm kwarcowy są niezwykle precyzyjne w pomiarze czasu. Zegarki Doxa męskie na pasku z mechanizmami automatycznymi to propozycja dla osób ceniących wysoką sztukę zegarmistrzowską. Znakomicie spasowane elementy, świetna kultura pracy oraz długowieczność to cechy, które składają się na słynne szwajcarskie mechanizmy ukryte w prestiżowych zegarkach męskich Doxa na pasku. 

Zobacz całą kolekcję zegarków DOXA