Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Nautica Męskie na bransolecie

19wyniki

Mężczyźni lubią mieć klasyczne dodatki. Jednymi z piękniejszych są zegarki Nautica męskie. Czarne i niebieskie tarcze doskonale współgrają z męskimi koszulami, jak i również sportowymi koszulkami. Wybierając zegarek męski Nautica możesz mieć pewność, że zwróci on uwagę innych osób. Czasomierze amerykańskiej marki są również wodoszczelne. Dzięki temu możesz bez obaw zabrać zegarek nad jezioro, pod prysznic czy ze spokojem myć samochód. Zegarki męskie Nautica wykonano w kilku stylach: fashion, klasycznym, sportowym oraz typu driver. Pozwala to każdemu mężczyźnie wybrać model odpowiedni do swoich potrzeb i preferencji. Zegarki Nautica męskie na bransolecie ze stali są wygodne i niezwykle wytrzymałe. 

FILTRY0

Zegarek męski Nautica – model na bransolecie z dużych ogniw 

Bransolety wykonane z ogniw są jednymi z częściej wybieranych przez panów. Nic dziwnego, są to dodatki, które prezentują się niezwykle klasycznie i pasują do niemal każdej stylizacji. Zegarek męski Nautica łączy w sobie ogniwa, tworząc przy tym znakomity wzór. Bransoleta dopasowuje się do nadgarstka, przez co jest bardzo wygodna podczas noszenia. Nie zahacza też o ubrania, więc możesz być spokojny o ewentualne uszkodzenia. Zegarki Nautica męskie na bransolecie bardzo ciężko rozerwać, a bezpieczne zapięcie zapobiega przypadkowemu otwarciu. 

Zegarek Nautica NAPFRL005 Forbell Multifunction Water Resistant Watch męski na srebrnej bransolecie z datownikiem, amerykański zegarek

Zegarki Nautica męskie – wyjątkowy design i praktyczne funkcje 

Zegarek Nautica NAPPBS022 PACIFIC BEACH na srebrnej bransolecie

Tarcza jest częścią czasomierza, na którą spoglądamy najczęściej, dlatego musi nam się szczególnie podobać. Amerykański producent wykorzystał połączenie prostych indeksów i cyfr, aby stworzyć wyjątkowy design. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie odczytanie aktualnej godziny. Niektóre modele czasomierzy mają w miejscu godzin geometryczne wzory. Zegarki Nautica męskie wyróżniają się wśród innych. Wbudowany datownik pozwala na sprawdzenie w każdej chwili, jaki mamy dzień miesiąca. To doskonała opcja dla zabieganych i zapracowanych mężczyzn. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Nautica dostępnych w naszej ofercie!