Nautica N83 jest nową linią znanej wszystkim marki Nautica. Żywa, młodzieżowa kolekcja wpisuje się w najnowsze trendy i sportowo-elegancki styl. Sukces udanego zestawienia tkwi w koncentracji twórców na kolorze oraz oryginalnym wzornictwie.

Letnie zegarki Nautica N-83

Zegarki Nautica N-83 zostały stworzone z myślą o osobach, które żyją aktywnie i chcą cieszyć się każdą chwilą. Unikalne wzornictwo inspirowane morską żeglugą, idealnie wpisuje się w wakacyjny klimat zabawy oraz podróżowania. Ponadczasowy design marki to idealne połączenie sportowego stylu, elegancji i dbałości o każdy szczegół.

Kolekcja Accra Beach

Trzy warianty, jedna ikona stylu. Accra Beach to kolekcja, która robi ogromne wrażenie i z pewnością przypadnie do gustu osobom, które na bieżąco śledzą modowe trendy.  Kolorystyczne połączenia modeli pozwalają wyróżnić się z tłumu i zaakcentować swój indywidualny styl.

W gamie kolorystycznej kolekcji Accra Beach znajdziemy ponadczasowy granat, niebieski odcień morskich fal z białymi indeksami i logo, a także szarość zestawioną z jednym z najmodniejszych kolorów w sezonie letnim - limonkom. Dla tych, którzy cenią sobie wygodę, idealną opcją będzie model z silikonowym paskiem i kontrastowym logo N83 w kolorze granatowym i czarnym.

Miłośnicy klasycznej elegancji również znajdą coś dla siebie. Doskonale sprawdzą się tutaj modele stalowe w wersji z niebieską lub czarną tarczą, pasującą do bezelu. Modele Accra Beach są również dostępny w eleganckim zestawie, który odzwierciedla jego dualny charakter – zegarek w ciągu zaledwie kilku sekund może przemienić się z eleganckiego na bardziej sportowy

Kolekcja Cocoa Beach

Zegarki z kolekcji Cocoa Beach są doskonałym wyborem dla osób szukających niezawodnego i designerskiego czasomierza. Modele z tej serii posiadają mechanizm solarny, który pozwala na nieustanne działanie zegarka do dwóch miesięcy.  W ofercie kolekcji Cocoa Beach do wyboru są dwa paski, płócienny dla osób podążających za najnowszymi trendami oraz silikonowy dla osób prowadzących sportowy tryb życia.

Miłośnicy sportów morskich będą zachwyceni modelem z silikonowym paskiem dostępnym w kolorze niebieskim, czarnym i pomarańczowym z wytłoczonym białym logo N83. Flagi, zdobiące tarczę, pełnią rolę indeksów, i jest to charakterystyczny element marki, który wyróżnia ją już od 1983 roku. Jednak inspiracja żeglarska na tym się nie kończy. Zegarek ma klasę wodoszczelności na poziomie 50 metrów, a punkty kompasu znajdują się na nieruchomym bezelu. Dwa oblicza jednego zegarka, zaprojektowane, aby towarzyszyć  w  wyczynach żeglarskich lub surfingowych.

Kolekcja Wakeland

Wakeland to kolekcja  bazująca na prostej stylistyce, a jednocześnie pełna wyjątkowych detali, które czynią ją niepowtarzalną. W kolekcji Wakeland pasek występuje w dwóch wariantach: NATO i silikonowym. Pierwszy z nich dostępny jest  w wersji z brązową i granatową skórą z płócienną wstawką. Z kolei drugi wariant cechuje się bardziej sportowym designem. Z takim zegarkiem na nadgarstku możemy wyruszać w przygodę po niesamowitych miejscach na świecie.