Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Nautica Męskie na pasku

49wyniki

Zegarki Nautica męskie na pasku to idealna kategoria dla mężczyzn szukających klasycznych, jak i sportowych czasomierzy. Dla miłośników bardziej sportowego designu producent stworzył paski z tworzywa sztucznego, które jest odporne na wilgoć i zabrudzenia. Mężczyźni skłaniający się ku klasykom mogą wybierać wśród różnych kolorów pasków ze skóry naturalnej. Wszystkie zegarki Nautica męskie mają kopertę wykonaną ze stali, co przekłada się na wyjątkowy wygląd. 

FILTRY0

Zegarek męski Nautica dla miłośników pływania 

Amerykański producent zegarków Nautica zadbał o bardziej aktywnych mężczyzn. Do swojej kolekcji zegarków dodał wodoszczelność na poziomie 100 m, co oznacza, że można w nich swobodnie pływać bez obaw o zalanie czasomierza. Większość zegarków Nautica z kolekcji męskiej na pasku ma wbudowany datownik pokazujący aktualny dzień miesiąca. Niektóre tarcze zegarków Nautica są wyposażone w powłokę świetlną, która pozwala na łatwiejsze odczytanie godziny po zmroku. Dla bardziej wymagających sportowców zostały stworzone czasomierze z kompasem oraz termometrem mierzącym temperaturę powietrza. 

Zegarek Nautica NAPBHS010 BAY HOZegarki Nautica męskie na pasku z precyzyjnym mechanizmem 

Zegarek Nautica NAPP25001 Pier 25 Multifunction Watch

Serce zegarka, czyli mechanizm, to jeden z ważniejszych elementów czasomierza. Każdy zegarek męski Nautica został wyposażony w kwarcowy typ mechanizmu, który jest jednym z najpopularniejszych, a zarazem niezawodnym zasilaczem czasomierzy. Dla podkreślenia ponadczasowości zegarków marki Nautica zastosowano analogowy wskaźnik czasu. Producent zadbał, aby każdy klient miał zapewnioną ochronę aż przez 2 lata od zakupu. 

Zobacz całą kolekcję zegarków Nautica!