Zegarek na komunię 2024
tel. 753 753 300

Zegarki Nautica Wyprzedaż

12wyniki

Zegarki Nautica Wyprzedaż

Zegarki Nautica wyróżniają się stylem klasycznym oraz sportowym. Amerykański producent szczególnie zadbał o osoby pływające i zabezpieczył zegarki męskie Nautica wodoszczelnością na poziomie 100 m. Czasomierze zasilane są mechanizmem kwarcowym, który poprzez impuls elektryczny wprawia w ruch kryształ kwarcu. Aby zachować klasykę i elegancję marka wykorzystała analogowe pokazywanie czasu. W zegarkach Nautica wykorzystano szkiełko mineralne, które ma piąty stopień twardości w skali Mohsa. Podczas zakupu czasomierza warto sprawdzić sekcję zegarki Nautica wyprzedaż. 

FILTRY0

Zegarki męskie Nautica – nowoczesne modele dla wielbicieli sportów wodnych 

Zegarki Nautica zostały stworzone z myślą o wielbicielach sportów wodnych. Doskonale sprawdzają się podczas nurkowania czy pływania. Ich design inspirowany morzem jest bardzo charakterystyczny, ale też uniwersalny, więc modele czasomierzy Nautica pasują również do eleganckich outfitów. Jeśli szukasz wysokiej jakości, komfortowych i stylowych zegarków - Nautica będzie świetnym wyborem.

Zegarek Nautica NAPCGS010Zegarki Nautica – marynarski styl dla aktywnych 

Zegarek Nautica NAPSRF005

Marka Nautica wyróżnia się na rynku tworząc zegarki w stylu marynarskim. Wyjątkowa stylistyka w połączeniu z precyzyjnym mechanizmem kwarcowym zapewnia długoletnie zadowolenie z czasomierzy. Większość zegarków Nautica ma wodoszczelność na poziomie 100 m, a dla osób nurkujących został stworzony zegarek Nautica NAPTDS903, z którego można korzystać nawet przy głębokości na poziomie 200 m. Zobacz zegarki Nautica w wyprzedaży i znajdź dla siebie model w korzystnej cenie!

Zobacz całą kolekcję zegarków Nautica!